معرفی اعضای کمیسیون های شورای شهر رشت
19 اردیبهشت 91 - 23:37

گیلان آنلاین: اعضای کمیسیون‌های مختلف شورای اسلامی شهر رشت در جلسه این شورا معرفی شدند.

[more]

گیلان آنلاین: اعضای کمیسیون‌های مختلف شورای اسلامی شهر رشت در جلسه این شورا معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، رئیس شورای اسلامی شهر رشت بعد از ظهر امروز در جمع اعضای شورای اسلامی این شهر با قدردانی از حضور پررنگ مردم در انتخابات اظهار کرد: امیدواریم نمایندگان منتخب مردم بتوانند از حقوق به حقه مردم در مجلس دفاع کنند و تلاش خود را برای آبادانی شهر به‌کار گیرند.

محمود مباحی با اشاره به گرامیداشت روز جهانی هلال احمر بیان کرد: روز جهانی هلال احمر روز پاسداشت صلح و احترام به حقوق بشر و اعتلای مقام انسان است.

منشی شورای شهر رشت نیز در جلسه مذکور از کاندیداهای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای ایجاد فضای صمیمی، سالم و بدون حاشیه قدردانی کرد و به منتخبان مردم تبریک گفت.

محمد محمودیان، حضور دوباره مردم در پای صندوق‌ها را موجب تقویت نظام دانست و افزود: این حضور موجب یأس و ناامیدی دشمنان شده است.

وی از منتخبان مردم خواست با کنار گذاشتن اختلافات با تعامل یکدیگر نسبت به آبادانی شهر رشت تلاش کنند.

عضو شورای شهر رشت اشتغال را یکی از مهم‌ترین معضلات رشت نامید و تصریح کرد:حل این معضل نیازمند همت نمایندگان است.

در ادامه جلسه مذکور روسای کمیسیون‌های مختلف شورای اسلامی شهر رشت معرفی شدند.

حجت‌الاسلام محمد حسن‌خواه رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورا و محمدحسن عاقل‌منش نایب رئیس این کمیسیون، محمود مباحی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا و سید محسن پورفخریان نایب رئیس این کمیسیون، موسی ناصح رئیس کمیسیون توسعه و عمران شورا و سید محسن پورفخریان نایب رئیس این کمیسیون، محمد حسن عاقل‌منش رئیس کمیسیون فرهنگی‌اجتماعی شورا و حجت‌الاسلام محمد حسن‌خواه نایب رئیس این کمیسیون، سید محسن پورفخریان رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورا و موسی ناصح نایب رئیس معرفی شدند.

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام