نوبخت چه میوه ای را مصرف می کنند؟! چاپ
استخدام دولتی در آستانه انتخابات! از واقعیت تا شعار!
28 بهمن 94 - 00:00

گیلان آنلاین: آیا جناب دکتر خبر دارند که در بودجه سال 94 یک ریال برای صنعت دامپروری کشور اعتباری در نظر نگرفتند و بخش اعظم دامداری های کشور تعطیل شدند و یا با نصف ظرفیت به فعالیت خود ادامه دادند و شیرخام از آلمان و گوشت از برزیل و ...  وارد کشور شد؟

 

 

گیلان آنلاین: در مصاحبه جناب آقای دکتر نوبخت رییس سازمان مدیریت برنامه ریزی کشور آمده بود که در سال آینده بیش از 34 هزار نفر جذب دستگاه های دولتی خواهند شد.
این خبر در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی رنگ و بوی انتخاباتی گرفت و از آنجا که در کشور بیش از چند میلیون نفر فارغ التحصیل بیکار دانشگاهی داریم عدد 34 هزار نفر چندان خبر خوشی تلقی نگردید چون این عدد دردی از دردهای جامعه بیکار را درمان نخواهد کرد و معمولا دراین جور مواقع اگر رنگ واقعیت به خود بگیرد بیشتر موجب نگرانی و حرص وجوش بیکاران را بوجود می آورد چون عدالت در جذب این عده هم گاهی مورد تردید واقع می شود.
سوال بنده از جناب آقای دکتر نوبخت این است که با توجه به خیل عظیم مردم سلحشور ایران در روز راهپیمایی 22 بهمن همچون سالهای گذشته  و مشت محکم ملت بر دهان آمریکای جنایتکار و رژیم اشغالگر غاصب و کشور وهابی وتفکیری سعودی ، بهتر نبود در کنار وعده استخدام جدید، اول یک بسته حمایتی از اقتصاد و معیشت مردم در آستانه سال جدید اعلام می کرد؟ یا یک بسته حمایتی برای تولید کشور که اقتصاد مردم وابسته به تولید داخلی بوده و با توجه به فرامین مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی ، کمک حال تولید کنندگان می شد؟
آیا جناب دکتر خبر دارند که در بودجه سال 94 یک ریال برای صنعت دامپروری کشور اعتباری در نظر نگرفتند و بخش اعظم دامداری های کشور تعطیل شدند و یا با نصف ظرفیت به فعالیت خود ادامه دادند و شیرخام از آلمان و گوشت از برزیل و ...  وارد کشور شد؟
جناب دکتر نمی دانم امروز چه میوه ای را مصرف می کنند؟! ولی قطعا به میوه های آمریکایی و مصری در برابر میوه های ایرانی حداقل یک نگاهی کرده اند!
همین تولید کنندگان بودند که در روز 22 بهمن در ادامه راه حضرت امام و رهبر فرزانه و شهدا، بانگ الله اکبر و مرگ بر آمریکا سر می دادند، حال چگونه رقابت میوه آمریکایی و گوشت و شیر خارجی را در کنار محصول خود تحمل کنند!!
جناب دکتر بهتر بود فکری برای قدرت خرید مردم عزیز می کردند تا اینکه وعده استخدام در آستانه انتخابات بدون در نظر گرفتن محل تامین بودجه آن را مطرح می کردند که مورد سو استفاده بعضی از کاندیداهای نزدیک دولت در متینگ ها و جلسات تبلیغی آنها قرار نمی گرفت.  
در هر صورت این مردم ولایی کشور عزیز ایران هستند که تحت امر ولی فقیه خود امام خامنه ای تمام نقشه های دشمنان را نقش برآب می کنند و جا داشت به پاس حضور میلیونی ملت عزیز کما فی سابق در راهپیمایی 22 بهمن  دولت محترم یک بسته پیشنهادی درجهت حمایت از تولید و معیشت مردم در آستانه سال نو ، سالی سرشار از شادی و امید و رونق کسب وکار و اشتغال و تولید را نوید می داد نه اینکه خبر  استخدام 34 هزار نفر از خیل عظیم بیکاران و آن هم در آستانه انتخابات که  دردی از دردهای جامعه بیکار ایران دوا نمی کند را مطرح می کردند.نویسنده: خشایار قره خانی
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام