۲ نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا در رشت آغاز به کار کرد
20 اسفند 94 - 22:39

گیلان انلاین: دو نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در راستای برنامه های تنظیم بازار در ایام پایانی سال در شهرستان رشت آغاز به کار کرد.

 

 

گیلان آنلاین: به نقل از روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت گیلان، رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان در تشریح این خبر گفت: این نمایشگاه ها از ۱۹ تا ۲۷ اسفند از ساعات ۱۰ صبح تا ۲۲ شب پذیرای شهروندان در رشت است.

جلال الدین محمد شکریه تصریح کرد: نمایشگاه شماره یک در محل دائمی نمایشگاه های گیلان واقع در سالن فرش گیلان با ۳۳۰ غرفه و نمایشگاه شماره دو در سالن مجموعه ورزشی یادگار امام(ره) رشت واقع در گلسار، جنب پل صابرین با ۱۳۰ غرفه دایر شده است.

وی افزود: در این نمایشگاه ها کالاهای پرمصرف به ویژه آجیل و خشکبار، مواد غذایی و پروتئینی، شیرینی جات، پوشاک، کیف و کفش و... با تخفیفی معادل پنج تا ۱۵ درصد نسبت به سطح بازار به شهروندان عرضه می شود.

به گفته شکریه بازرسان اتاق اصناف و نمایندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با حضور در این نمایشگاه ها بر کیفیت و قیمت کالاهای مختلف نظارت می کنند.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان گیلان تصریح کرد: در پایان نمایشگاه های مذکور از غرفه های برتر در زمینه رعایت حقوق مصرف کنندگان، عرضه کالاها و تولیدات داخلی، رعایت مقررات صنفی و عرضه کالاهای منطبق بر فرهنگ اسلامی و ایرانی تقدیر می شود./مهر

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام