عضو شورای شهر رشت: چاپ
تاریخ افتتاح پروژه پیاده‌راه فرهنگی رشت مشخص شد
24 اسفند 94 - 20:13

گیلان آنلاین: عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: زمان افتتاح پروژه پیاده‌راه فرهنگی که قرار بود پیش از پایان سال جاری انجام شود به 11 فروردین ماه سال 95 موکول شد.

 

 

گیلان آنلاین: محمدحسین واثق‌کارگرنیا عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت از عدم حضور رسانه‌ها در آخرین نشست شورای اسلامی این شهر انتقاد کرد.

وی با بیان اینکه عملکرد روابط عمومی شورای شهر رشت در دعوت نکردن از خبرنگاران برای حضور در جلسه شورای این شهر اشتباه بوده است، افزود: امروز آخرین جلسه علنی شورای شهر رشت در شرایطی برگزار شد که بسیاری از رسانه‌هایی که در طول سال همراه و همگام با اعضای شورا بودند و به پوشش اخبار پرداختند، حضور نداشتند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت نقش رسانه‌ها را بسیار مهم دانست و گفت: حضور رسانه‌ها موجب انعکاس بهتر اخبار مربوط به شورا می‌شود و شهروندان از عملکرد اعضای شورا آگاه می‌شوند.

وی حفظ حرمت رسانه‌ها را بسیار ضروری دانست و گفت: در طول سال رسانه‌ها عملکرد شورا را رصد می‌کنند و به مردم انعکاس می‌دهند.

واثق‌کارگرنیا خاطرنشان کرد: عملکرد شورای چهارم در سال 94 عملکرد خوبی بود و پروژه‌هایی از جمله پیاده‌راه‌ فرهنگی و ... در این سال کلید خورد.

وی با اشاره به زمان افتتاح پروژه پیاده‌راه فرهنگی رشت، تصریح کرد: پروژه پیاده‌راه فرهنگی که قرار بود پیش از سال جاری افتتاح شود در 11 فروردین  و همزمان با میلاد حضرت فاطمه (س) و معمار کبیر انقلاب به بهره‌برداری می‌رسد.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام