غریبه آشنا، برهم زننده معادلات انتخابات 96
12 مهر 95 - 00:00

گیلان آنلاین:  شرایط فعلی کشور شدیداً آماده ظهور فردی‌ست که هیچ کس او را نمی‌شناسد. اما او که شاید یکی از مدیران میانی و نه چندان مطرح الآن کشور است.

 

 

 گیلان آنلاین:  چه بخواهیم چه نخواهیم، هنوز هم که هنوز است، مردم ما در انتخابات ریاست‌جمهوری به فرد کار دارند. گویا مردم قبل تر و بهتر از رجال سیاسی به این نتیجه رسیده‌اند که جریان‌های سیاسی پشت این افراد، چیزی جز عروسک‌های خیمه شب بازی نیستند. افرادی که نه توان تصمیم گیری داشته و نه اشتراک نظر معین و موثری با فرد رئیس جمهور دارند، چرا باید در تحلیل عام مردم دخیل باشند؟

 همین مردمی که ذکرشان رفت، در شرایط امروز، کسی را می‌خواهند که از یکسو دغدغه عدالت داشته باشد و از سوی دیگر، به جریان‌های سیاسی موجود (که از نظر عموم مردم، همین جریانات، خود قطعه‌ای از پازل فسادهای سیاسی و اقتصادی هستند) وابسته نباشد. و این یعنی، بی‌میلی بدنه جامعه به همه گزینه‌هایی که تا امروز نام‌شان مطرح شده.

 به نظر می‌رسد دغدغه عمومی موجود از یکسو و ناامیدی از چهره‌های مطرح برای برآوردن این دغدغه‌ها، باعث شده که خیلی‌ها در پستوی ذهن‌شان به فردی فکر کنند که نه اسمش را می‌دانند و نه حتی می‌دانند او چه شکلی‌ست. اما خیلی خوب حرف‌هایش را می‌شناسند. حرف‌هایی از جنس عدالت‌خواهی ...

 شرایط فعلی کشور شدیداً آماده ظهور فردی‌ست که هیچ کس او را نمی‌شناسد. اما او که شاید یکی از مدیران میانی و نه چندان مطرح الآن کشور است و مو، لای گذشته کاریش نمی‌رود می‌تواند با چند سخنرانی رادیکال، اذهان را به سمت خود جذب کند.

 آیا چنین کسی ظهور می‌کند؟

 

 

 

 

منبع: کانال تحلیل خبر

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام