به بهانه تصویب بودجه 250 میلیون تومانی برای هزینه های روز رشت چاپ
شهر خلاق یا شهر خلاف؟
3 دی 95 - 00:00

گیلان آنلاین: با رأی اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت مصوب شد مجموع هزینه‌های هفته رشت با ۲۵۰ میلیون تومان در شهر برگزار شود.

 

 

 


گیلان آنلاین: با رأی اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت مصوب شد مجموع هزینه‌های هفته رشت با ۲۵۰ میلیون تومان در شهر برگزار شود.

مگر می شود فقر را در هزار توی این شهر خلاق نادیده گرفت و 250 میلیون تومان برای پخت کیک و کباب تصویب کرد؟
آیا ما به کسانی رای دادیم که فقر و مشکلات شهر را نمی بینند یا خود را به ندیدن و نشنیدن می زنند؟
چطور شهری که صف دستفروشان و بیکارانش به روشنی در شهر به اصطلاح خلاق خودنمایی می کند و باعث تاثر و تاسف است چنین مصوباتی در شورای شهرش به تصویب می رسد؟
تا کی می خواهید بجای حل معضلات شهر خلاق هزینه های بی سر و ته و بی هدف را به این شهروندان صبور تحمیل کنید؟

زمانی که منتقدان از آسفالت و چاله های کوچه پس کوچه ها و خیابانهای شهر سخن به میان می آورند ،جواب شما مسئولان نداشتن بودجه و امکانات است؟ پس چطور برای یک کار عبس که اجرا شدن و نشدنش سودی جز برای چند نفر مشخص ندارد، هزینه می کنید؟
وای بر ما که شهر خلاق را با نادانی به شهر خلاف تبدیل کنیم و دم از خدمتگزاری به مردم بزنیم در حالیکه قدم در راه به سطل زباله ریختن بیت المال گذاشته ایم و با شیرینی هرچه تمام تر برایش کیک تدارک می بینیم و بجای حل مشکلات شهری، طعم تلخ فقر را در شهر پخش می کنیم؟
گویا از پشت میزهای مدیران شهری هنوز معضلات پیاده راه فرهنگی و ترافیک و کودکان کار و دستفروشی و بیکاری این شهر به چشم نمی آید ؟نویسنده: سارا ناصری
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام