معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی رشت خبر داد چاپ
وقوع 17 مورد حریق طی 48 ساعت گذشته در رشت
5 دی 95 - 12:43

گیلان آنلاین: معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی رشت گفت: آتش‌نشانان و تیم‌های امداد و نجات ۱۲ایستگاه آتش‌نشانی در ۴۸ ساعت گذشته بالغ بر ۱۷ مورد حریق، حادثه و خدمات ایمنی به شهروندان ارائه کردند.

 

 

به گزارش گیلان آنلاین به نقل از روابط‌عمومی آتش‌نشانی رشت، شهرام مومنی اظهار کرد: آتش‌نشانان و تیم‌های امداد و نجات ۱۲ایستگاه آتش‌نشانی در ۴۸ ساعت گذشته بالغ بر ۱۷مورد حریق، حادثه و خدمات ایمنی به شهروندان ارائه کردند.

وی مجموع عملیات‌ها را با ۴۲ مرتبه خروج خودروهای اطفایی و نجات برای پوشش یک مورد حریق تجاری، دو مورد حریق ضایعات، دو مورد حریق خودرو، چهار مورد قفل در و محبوس شدن افراد در منزل مسکونی و آسانسور، یک مورد استقرار خودرویی، دو مورد حریق منزل مسکونی، یک مورد حریق پست برق، یک مورد حریق گاز پیک‌نیکی و سه مورد خدمات ایمنی بوده است.         

مومنی به شهروندان توصیه کرد تا شهروندان با رعایت نکات ایمنی و آتش‌نشانی و توجه به امر پیشگیری از بروز حوادث و دقت در چگونگی وضعیت سیستم‌های برق رسانی منازل و اماکن مختلف روزهای بی‌خطری را در پیش داشته باشند.

به گزارش فارس، در یکی از آتش‌سوزی‌های منزل مسکونی دو خانم ۳۵ و ۶۹ ساله دچار سوختگی جزئی شدند که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال یافتند.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام