نایب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهررشت عنوان کرد چاپ
بحران مالی در شهرداری رشت /شرایط نامناسب کارگران شهرداری رشت
5 دی 95 - 12:44

گیلان آنلاین: نایب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت گفت: در شرایطی که شهرداری رشت دچار بحران مالی است صرف هزینه 250 میلیون تومانی برای روز رشت ضرورتی ندارد.

 

 

 

گیلان آنلاین: مظفر نیکومنش‌نودهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به برگزاری برنامه هفته رشت و صرف هزینه زیاد برای آن اظهار کرد: با برگزاری جشن هفته رشت مخالف نیستم اما صرف هزینه هنگفت 250 میلیون تومانی با توجه به بحران مالی حاکم بر شهرداری رشت ضرورتی ندارد.

وی با اشاره به اینکه کارگران شهرداری رشت ماهها است حقوق دریافت نکرده‌اند تصریح کرد: کارگران شهرداری رشت به دلیل دریافت نکردن حقوق در شرایط نامناسب مالی بسر می‌برند و باید در این زمینه چاره‌ای بیندیشیم.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه در اجرای برنامه‌های هفته رشت از هنرمندان بومی استفاده شود، تصریح کرد: در شرایطی که هنرمندان بومی با مشکلات مالی مواجه هستند نباید هزینه برگزاری چنین برنامه‌هایی به هنرمندان خارج از استان اختصاص یابد.

وی با انتقاد از عملکرد سازمان عمران و زیباسازی شهرداری رشت خاطرنشان کرد: این دو سازمان زیرمجموعه شهرداری رشت از مدیریت ضعیفی برخوردار هستند و باید در عملکردشان تجدید نظر شود.

نیکومنش‌نودهی خاطرنشان کرد: شهرداری رشت باید مطالبات معوقه کارگران شهرداری رشت را پرداخت و نظام پرداختی خود را ساماندهی کند.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام