مدیرعامل اسبق هلال احمر گیلان سرپرست معاونت داروی دانشگاه علوم پزشکی شد/ مدیر جدید نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی منصوب شد
5 دی 95 - 00:00

گیلان آنلاین: با حکم رییس دانشگاه، دکتر جمشید محمدی به سمت سرپرست معاونت دارو و غذای دانشگاه علوم پزشکی گیلان منصوب و صبح امروز طی جلسه ای به عنوان جایگزین دکتر سرودی معرفی شد. 

 

 

 

 

گیلان آنلاین: سرپرست معاونت دارو و غذای دانشگاه علوم پزشکی گیلان معرفی شد.

با حکم رییس دانشگاه، دکتر جمشید محمدی به سمت سرپرست معاونت دارو و غذای دانشگاه علوم پزشکی گیلان منصوب و صبح امروز طی جلسه ای به عنوان جایگزین دکتر سرودی معرفی شد.

محمدی پزشک عمومی است که سابقه مدیرعاملی جمعیت هلال احمر گیلان و معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی را در کارنامه دارد.

گفتنی است پیش از این مخالفت هایی با انتصاب یک پزشک عمومی به عنوان معاون داروی دانشگاه از سوی داروسازان گیلان صورت گرفته بود.

همچنین صبح امروز دکتر حیدر علی بالو به عنوان مدیر نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان معرفی شد.

به پیشنهاد معاون درمان و حکم رییس دانشگاه، دکتر بالو به سمت مدیر نظارت بر درمان دانشگاه منصوب و جایگزین دکتر باقری شد.

بالو از جمله متخصصان داخلی خوشنام استان بوده و مدیریت حراست دانشگاه از جمله سوابق وی می باشد.

 

به اشتراک بگذارید:

نظرات شما:

نام: همکاران توسعه 6 دی 1395 ساعت 01:10

دکتر جمشید محمدی از ذخایر مدیریتی استان گیلان میباشد چه خوب که از این پتانسیل با ارزش دانشگاه علوم پزشکی استفاده بهینه شد از این انتصاب خشنودیم و برایشان آرزوی موفقیت میکنیم و از این که دکتر یوسف زاده متوجه اشتباه گذشته شان شدند و در جهت جبران آن بر آمدند بسیار خرسندیم معاونت توسعه از حضور این مدیر توانمند بی نصیب ماند خوشا بحال همکارانمان در معاونت دارو و غذا .

نظر دهید - پسندیدم 10

نام: هیئت علمی دانشگاه گیلان 6 دی 1395 ساعت 09:10

دکتر جمشید محمدی مدیری لایق و تواناست که توانائیهای ایشان نه در استان بلکه در کشور مطرح است براستی از مخالفین ایشان فقط باید پرسید کدامیک از منافعتان به خطر افتاده که چنین فرد کار آزموده و لایقی را زیر سوال میبرید منفعت طلبی تا کی .

نظر دهید - پسندیدم 16

نام: هیئت علمی 5 دی 1395 ساعت 10:10

از حول حلیم... باز یک انتصاب ناقص و غیر قابل باور از سوی ریاست محترم دانشگاه...قدیمی ها می گفتند"باقلا خورش جوش کنه...آدم بیهوش کنه"

نظر دهید - پسندیدم 4

نظر شما:

security code
تلگرام