مدافع سپیدرود رشت به پرسپولیس می رود؟
6 دی 95 - 07:41

گیلان آنلاین: شایان مصلح مدافع چپ تیم سپید رود رشت، مورد توجه برانکو قرار گرفته و از آنجا که هدایتی هوادار متمول پرسپولیس کمک های مالی به سپید رود داشته است، برانکو فیلم بازی های این بازیکن را دیده و مورد پسند او واقع شده و مذاکرات برای جذب او آغاز شده است.

 

 

 

 

گیلان آنلاین:  نقل و انتقالات لیگ برتر از حدود یک هفته دیگر آغاز می شود و مذاکرات و گمانه زنی ها درباره لیست خرید تیم ها از هم اکنون آغاز شده است.

 
پرسپولیس هم از این قاعده مستثنی نیست و مسئولان باشگاه مذاکرات خود برای جذب لیست خرید برانکو را آغاز کرده است.
 
در میان لیست های منتشر شده تاکنون نفراتی مثل ایگور پراهیچ، علی کریمی و شجاع خلیل زاده مد نظر برانکو هستند اما نام چهره هایی مثل بیت سعید و زهیوی که مد نظر پرسپولیس نیستند و یا نفراتی که گزینه های آلترناتیو محسوب می شوند به اشتباه در رسانه ها منتشر شده است. آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس به شرح زیر است:
 
اولویت اول سروش رفیعی جدی ترین گزینه خرید پرسپولیس در نیم فصل رفتن به تیم های اروپایی است. او از چند تیم اروپایی پیشنهاد دارد اما این پیشنهادات از نظر مالی چندان قابل توجه نیست. رفیعی با پرسپولیس و تراکتورسازی به طور همزمان مذاکره کرده و به هر دو تیم چراغ سبز نشان داده است.
 
باشگاه پرسپولیس به سروش رفیعی برای عقد قرارداد دو ساله پیشنهاد دو میلیاردی داده است اما پیشنهاد مالی تراکتورسازان بیشتر از پرسپولیس است. تراکتوری ها می خواهند به هر قیمتی شده سروش را حفظ کنند و برای یک نیم فصل حاضر به پرداخت یک میلیارد تومان به شاه ماهی نقل و انتقالات شده اند! سروش رفیعی در صورت نرفتن به تیم های اروپایی قرارداد ۶ ماهه با پرسپولیس یا تراکتور امضا می کند و نمی خواهد زیر بار قراردادی به مدت بیش از نیم فصل برود.
 
شایان مصلح مدافع چپ تیم سپید رود رشت، مورد توجه برانکو قرار گرفته و از آنجا که هدایتی هوادار متمول پرسپولیس کمک های مالی به سپید رود داشته است، برانکو فیلم بازی های این بازیکن را دیده و مورد پسند او واقع شده و مذاکرات برای جذب او آغاز شده است. برای دریافت رضایتنامه وی مشکل چندانی وجود ندارد. این بازیکن از قد و قامت خوبی برخوردار بوده و در لیگ یک عملکرد قابل توجهی داشته است.
 
ایگور پراهیچ از اصلی ترین گزینه های خرید پرسپولیس در خط دفاعی است و این بازیکن به دنبال این است تا مطابق بندی از قراردادش از این تیم جدا شده و با فسخ قراردادش راهی پرسپولیس شود. دایی و نفتی ها تمایلی به جدایی پراهیچ ندارند و در حال حاضر هم نفت با کمبود مدافع مواجه است. هرچند با توجه به اینکه علی دایی به دنبال جذب آرام طبع شاگرد فصل گذشته خود در صبا از پرسولیس است و در صورتی که پراهیچ موفق به فسخ قراردادش نشود ممکن است پرسپولیسی ها پیشنهاد معاوضه دو بازیکن را مطرح کنند. پراهیچ با رادوشوویچ دروازه بان پرسپولیس هم خانه است و با او یک جا زندگی می کند و با مربیان کروات پرسپولیس هم رابطه نزدیکی دارد.
 
شجاع خلیل زاده که در ابتدای فصل هم در لیست برانکو بود و باشگاه سپاهان با جدایی او مخالفت کرد مد نظر پرسپولیس است. یک نفر به نمایندگی از برانکو و باشگاه پرسپولیس با نیک نفس، رئیس هیئت مدیره سپاهان مذاکره تلفنی داشته است و سپاهانی ها مخالفت خود را اعلام کرده اند اما مذاکرات جدی بین دو طرف بعد از بازی جام حذفی سپاهان مقابل نفت آغاز خواهد شد.
 
احتمال مذاکره پرسپولیس با طیبی که گزینه آلترناتیو برانکو برای پست دفاع میانی است، زیاد است. اگر طیبی امروز یا فردا در باشگاه پرسپولیس دیده شد زیاد تعجب نکنید.
 
عزت الله پورقاز مدافع - هافبک این فصل استقلال خوزستان مورد توجه سایپا، تراکتورسازی ، نفت تهران و پیکان قرار گرفته و پرسپولیس هنوز مذاکرات جدی خود با او را آغاز نکرده است.
 
علی اکبر طاهری امروز از پلی یانسکی مدافع اوکراینی سرخپوشان خواسته تا برای فسخ قرارداد با باشگاه پرسپولیس همکاری کرده و بابت یک فصل و نیم باقی مانده قراردادش مبلغ زیادی طلب نکند. در صورتی که این بازیکن از پرسپولیس جدا شود مسئولان باشگاه می توانند یک بازیکن خارجی جایگزین او کنند در غیر این صورت سرخپوشان می توانند یک بازیکن خارجی جدید از آسیا جایگزین آنتونی گولچ کنند. / ورزش سه
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام