معاون ستاد کنگره 8 هزار شهید گیلان خبر داد چاپ
رونمایی از کتاب ستارگان درخشان گیلان در دهه فجر
6 دی 95 - 12:15

گیلان آنلاین: معاون فرهنگی ستاد کنگره سرداران، امیران و 8 هزار شهید گیلان از رونمایی کتاب ستارگان درخشان این استان همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی سال جاری خبر داد.

 

 

گیلان آنلاین: رضا فخاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به برگزاری نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان اظهار کرد: اردیبهشت ماه امسال کنگره مذکور با حضور شخصیت‌های ملی در استان برگزار شده است.

وی از رونمایی از کتاب ستارگان درخشان گیلان ویژه نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید استان خبر داد و افزود: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی کتاب مذکور رونمایی می‌شود.

این مسؤول، با بیان اینکه کتاب ستارگان درخشان گیلان در راستای فعالیت‌های انجام شده قبل، حین و پس از نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید استان با تصاویر بسیار زیبا تدوین شده است، تصریح کرد: کتاب به صورت گلاسه به چاپ رسیده و پس از رونمایی در اختیار تمام اداره‌های استان گذاشته می‌شود.

فخاری متذکر شد: کتاب ستارگان درخشان گیلان به عنوان کتاب درسی برای استان‌هایی که می‌خواهند کنگره شهدا برگزار کنند در نظر گرفته شده است.

معاون فرهنگی ستاد کنگره سرداران، امیران و 8 هزار شهید گیلان با اشاره به وجود 12 سرلشکر شهید در استان، بیان کرد: شناساندن سیره زندگی شهدا به‌ویژه سرداران و امیران به نسل امروز حائز اهمیت است.

وی بر معرفی شهیدان به‌ویژه شهدای مدافع حرم به نسل امروز جامعه تأکید کرد و گفت: کتاب «حبیب حرم» زندگینامه جهانگیر جعفرنیا شهید مدافع حرم منتشر می‌شود.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام