معاون امور عمرانی آستارا: چاپ
تکلیف بیمارستان 132 تختخوابی آستارا تا هفته آینده مشخص شود
11 دی 95 - 20:49

گیلان آنلاین: شبکه بهداشت و درمان و اداره راه و شهرسازی تکلیف بیمارستان 132 تختخوابی آستارا را تا هفته آینده مشخص کنند. 

 

 

 

گیلان آنلاین: وحید پورحضرت عصر امروز در جمع مدیران دستگاه‌های اجرایی این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری با اشاره به در پیش رو بودن دهه فجر، اظهار کرد: دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین دستاوردهای نظام به مردم است. 

وی با بیان اینکه همه ساله در دهه فجر پروژه‌های مهم و زیربنایی شهرستان با حضور مسؤولان دستگاه‌های اجرایی و آحاد مردم به بهره‌برداری می‌رسند، تصریح کرد: مسؤولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید آمار پروژه‌های عمرانی خود را در قالب فرمت از پیش تعیین شده به فرمانداری ارسال کنند.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار آستارا با اشاره به اینکه قبل از آغاز برنامه‌های دهه فجر یک بازدید میدانی از پروژه‌های قابل افتتاح در این ایام صورت می‌گیرد، گفت: دستگاه‌های اجرایی شهرستان از ارسال هرگونه اطلاعات پروژه‌های نیمه‌تمام که در طول دهه فجر به بهره‌برداری نمی‌رسند خودداری کنند.   

وی با بیان اینکه بیمارستان 132 تختخوابی در مرحله تحویل موقت است، متذکر شد: برای این پروژه عظیم که در راستای اعتبار نظام سلامت بالغ بر 40 میلیارد تومان هزینه شده باید تکلیف آن توسط شبکه بهداشت و درمان و اداره راه و شهرسازی تا یک هفته آینده مشخص شود. 

پورحضرت به افتتاح هنرستان بزرگ دخترانه فاطمه زهرا(س) در ایام دهه فجر با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی اشاره کرد و یادآور شد: پروژه هنرستان دخترانه فاطمه زهرا(س) یکی از پروژه های زنگ زده ای بود که در دولت تدبیر و امید مورد توجه قرار گرفت. 

وی راه‌آهن آستارا‌ـ آستارا را از مهم‌ترین پروژه‌های ملی این شهرستان دانست و خاطرنشان کرد: پروژه راه‌آهن آستارا‌ـ آستارا که نگاه همه مردم شهرستان به این پروژه دوخته شده با جدیت تمام در حال پیگیری و پیشرفت فیزیکی است. 

این مسؤول به بهره‌برداری از پروژه‌های مهم گازرسانی و آبرسانی در ایام دهه فجر اشاره کرد و گفت: محل حرکت برای حضور در آیین‌های افتتاحیه پروژه‌های عمرانی دهه فجر از محل فرمانداری بوده و تمام مسؤولان دستگاه‌های اجرایی ضرورت دارد که در این برنامه‌ها حاضر شوند. / فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام