برادر معاون آموزش دانشگاه علوم پزشکی گیلان به عضویت هیئت علمی درآمد؟
12 دی 95 - 20:48

گیلان آنلاین: بر اساس شنیده ها، فرآیند جذب برادر معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در هیئت علمی این دانشگاه به اتمام رسیده و به زودی وی رسماً عضو هیئت علمی پیمانی خواهد شد.

 

 

 

گیلان آنلاین: بر اساس شنیده ها، فرآیند جذب برادر معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در هیئت علمی این دانشگاه به اتمام رسیده و به زودی وی رسماً عضو هیئت علمی پیمانی خواهد شد.

این متخصص ارتوپدی که چند سال قبل جهت گذراندن دوره طرح خدمات نیروی انسانی در شهرستان رودبار شروع به کار کرده بود، اوایل دوره ریاست دکتر برزیگر و بلافاصله پس از انتصاب برادر بزرگتر به سمت معاونت آموزشی دانشگاه، از رودبار به مرکز ارتوپدی استان در بیمارستان پورسینای رشت منتقل و به عنوان عضو تمام وقت هیئت علمی مشغول شد و به علت کثرت بیماران ارتوپدی این مرکز از درآمد ماهیانه قابل توجهی برخوردار شد.

اکنون شنیده شده که به دنبال اتمام دوره طرح، وی به عضویت پیمانی هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی در آمده است.

به گزارش گیلان آنلاین، آرزوی هر متخصص ارتوپدی در شروع کار درمانی این است که در چنین مرکزی مشغول به کار شده تا علاوه بر عضویت در هیئت علمی و کسب شهرت لازم، به واسطه تعداد عمل های جراحی بالای چنین مرکزی از درآمد قابل توجه آن نیز بهره مند گردد.

به اشتراک بگذارید:

نظرات شما:

نام: Assistant professor 13 دی 1395 ساعت 01:10

تا وقتي مسوولان طراز اول دانشگاه و نهادهاي نظارتي چشم خود را بر روي اين بي انضباطي ها بسته اند هر روز بايد شاهد چنين اخباري باشيم ! رسوايي اخير در فراخوان اعضا علمي گروه قلب در رابطه با جذب افراد خاص هيچگونه واكنش رسمي را از طرف دانشگاه در پي نداشت !
تا به كي سيستم و ملت بايد تاوان انتخاب نادرست آقاي دكتر برزيگر در انتصاب معاون آموزشي دانشگاه و ابقاء وي توسط آقاي دكتر يوسف زاده را بپردازد !؟
جناب رييس دانشگاه ! با ادامه اين روند بيم آن ميرود اتفاقي كه در دوره قبل در اثر كثرت بي انضباطي و آنارشي رخ داد بار ديگر تكرار شود ، مراقب باشيد !!

نظر دهید - پسندیدم 27

نظر شما:

security code
تلگرام