فرمانده آموزش تخصص‌های دریایی نداجا در رشت: چاپ
بصیرت راهکار ایستادگی در برابر هجمه دشمن است
13 دی 95 - 14:36

گیلان آنلاین: فرمانده آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا گفت: وجود ایمان راسخ و بصیرت راهکار ایستادگی و مقاومت در برابر هجمه دشمن است و همواره باید مورد توجه باشد.

 

 

گیلان آنلاین: امیر دریادار دوم تورج حسنی‌مقدم ظهر امروز در جشنواره حضرت علی‌اکبر (ع) و جوان سرباز در سالن همایش‌های فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا این شهر اظهار کرد: سربازی تا آخرین نفس در راه دفاع از حریم اسلام و ولایت مایه مباهات است.

وی بر تأسی سربازان از حضرت علی‌اکبر (ع) در راستای احیای دین اسلام و احیای هویت ملی تأکید کرد و افزود: از صدر اسلام تاکنون برای سربازان نقش ارزنده‌ای قائل هستند.

فرمانده آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا با بیان اینکه ائمه اطهار (ع) تا آخرین لحظه زندگی خود به عنوان سرباز مخلص در جبهه‌های مختلف علم و دانش، جهاد و جنگ نرم مبارزه کردند، تصریح کرد: امام علی (ع) نامدارترین و گمنام‌ترین سرباز اسلام است و به عنوان سرباز از دین اسلام دفاع کرد.

حسنی‌مقدم، نقش سربازان در پیشبرد اهداف نظام اسلامی را حائز اهمیت خواند و بیان کرد: سربازان نقش بسیاری در مشارکت در امنیت ملی، نظم و انضباط اجتماعی، فعالیت‌های امدادی، آموزشی و جهاد در کشور دارند.

وی به تقدیم 200 هزار نفر شهید در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: بسیاری از شهدای والامقام سرباز بودند و مایه افتخار اسلام و نظام اسلامی هستند.

فرمانده آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا با اشاره به اینکه اگر کارها برای رضای خداوند باشد انسان تلاش می‌کند امور را به‌درستی انجام دهد، خاطرنشان کرد: لازمه به نتیجه رسیدن امور التزام اعتقادی و اخلاقی است.

حسنی‌مقدم بر فهم صحیح جوانان از موقعیت کشور و نظام بین‌المللی تأکید کرد و یادآور شد: دشمن با تمام توان در حال آسیب رساندن به کشور از راه توطئه و نفوذ است ضمن اینکه راهکار ایستادگی و مقاومت در برابر هجمه دشمن وجود ایمان راسخ و بصیرت محسوب می‌شود و همواره باید مورد توجه باشد.

وی در پایان متذکر شد: کشوری که جوانان بصیر، آماده و با ایمان داشته باشد، همواره پیروز است.

به گزارش فارس، در جشنواره مذکور از پنج نفر از کارکنان وظیفه نمونه که طبق معیارهای 10گانه مصوب ستاد کل نیروهای مسلح حائز رتبه برتر شدند، تقدیر به عمل آمد.

 

 

 

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام