دبیر اجرایی جشنواره مردمی فیلم عمار در رشت: چاپ
۴۱ اثر هنرمندان گیلانی به جشنواره کشوری عمار راه یافت
13 دی 95 - 15:10

گیلان آنلاین: دبیر اجرایی جشنواره مردمی فیلم عمار در رشت گفت: امسال استقبال عمومی از جشنواره عمار بسیار خوب بود و آثار خوبی از استان به جشنواره کشوری راه پیدا کرد.

 

 

 

گیلان آنلاین: علی ذاتی امشب در در افتتاحیه جشنواره مردمی فیلم عمار استان گیلان در رشت اظهار داشت: هفتمین جشنواره فیلم مردمی عمار را هم زمان با سراسر کشور در استان گیلان آغاز کردیم.

دبیر اجرایی جشنواره مردمی فیلم عمار در استان گیلان افزود: آثار در بسته‌های دی وی دی با انتخاب موضوع به اکران کنندگان استانی داده شد و آنها  مشغول به اکران شدند.

ذاتی به خصوصیت جشنواره عمار که نیاز به زمان و مکان خاصی ندارد اشاره کرد و گفت: امسال 28 اثر فیلم، 10 اثر رادیویی و چند اثر در زمینه فیلم نامه و لوح نگار  از شهرهای رشت، رودبار، تالش، آستارا و آستانه اشرفیه به جشنواره کشوری راه پیدا کردند.

دبیر اجرایی جشنواره عمار گفت: 3000 اثر از سراسر کشور در این جشنواره شرکت داده شدند و موضوع آثار استانی در حوزه‌های فیلم، مستند، نماهنگ، پویانمایی، متن فیلمنامه و لوح نگار بودند.

وی با بیان اینکه افتتاحیه جشنواره عمار هر سال از8 دی آغاز می‌شود اظهار کرد: خاصیت جشنواره این است که زمانش محدود نیست و در طول یکسال جشنواره، اکران‌ها ادامه دارد.

ذاتی خطاب به مبتدیان علاقه مند به اکران گفت: علاقه مندان می‌توانند در سایت "عمار پورتال رفته" و با ثبت نام، لوح‌های فشرده منتخب را دریافت کنند.

وی به استقبال عمومی بالا جشنواره اشاره کرد و افزود: امسال  350 اکران کننده استانی داشتیم که فیلم‌های منتخب جشنواره عمار را در خصوص جنگ نرم، تاریخ معاصر، اقتصاد مقاومتی و نقد درون گفتمانی دریافت کرده و به اکران گذاشتند./تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام