نگاهی به سوابق تحصیلی کیوان محمدی چاپ
آیا رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گیلان، مدرک دکتری دارد؟!
18 دی 95 - 14:37

گیلان آنلاین: از زمان انتصاب و معارفه محمد علی(کیوان)محمدی به این سمت،بارها سایت اینترنتی سازمان زیر نظر،در اخبار خود،وی را به عنوان دکتر،منتشر کرده است.

 

 

 

 

گیلان آنلاین: در پی احیاء سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور و استانها ،مراسم معارفه رییس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان گیلان به عنوان اولین سازمان احیاء شده استانی،در ۲۳ اردیبهشت ماه سال گذشته برگزار شد.

6565-2

از زمان انتصاب و معارفه محمد علی(کیوان)محمدی به این سمت،بارها سایت اینترنتی سازمان زیر نظر،در اخبار خود،وی را به عنوان دکتر،منتشر کرده است.

بنا به جستجو در اینترنت، محمدی دارای سابقه عضویت در هیات علمی دانشگاه گیلان بوده و بنا به آن چه در سایت اینترنتی این نهاد علمی منتشر گردیده و هم چنان به چشم می خورد،وی دانشجوی دکتری است.

6565-1

اینک سئوال می شود، آیا محمدی  از زمان انتصاب به سمت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان دارای مدرک تحصیلی دکتری شده است؟ اگر شده است، چرا در سایت دانشگاه گیلان،هم چنان ،دانشجوی دکتری انسان شناسی رویت می شود؟

متذکر می گردد،در صورتی که دارای مدرک تحصیلی دکتری نشده و هم چنان دارنده مدرک  فوق لیسانس مردمشناسی از دانشگاه تهران و دانشجوی دکتری است، بنابراین دست اندرکاران سایت مدیریت و برنامه ریزی گیلان، تصویر مدرک تحصیلی دکتری وی را منتشر کنند که همگان اطلاع یابند؟!

قانون مجازات استفاده غیرمجاز از عناوین علمی

ماده واحده ـ استفاده از عناوین علمی دکتر، مهندس و مانند اینها که شرایط اخذ آن مطابق قوانین و مقررات مربوط تعیین می‌گردد توسط هر فرد برای خود مستلزم داشتن مدرک معتبر از مراکز علمی و دانشگاهی داخلی و یا خارجی مورد تأیید رسمی وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری یا بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و شورای عالی انقلاب فرهنگی می‌باشد. مرتکبین استفاده غیر مجاز از عناوین علمی مذکور به مجازات ماده (۵۵۶) فصل هشتم کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی محکوم خواهندشد.

تبصره ـ استفاده غیرمجاز از عناوین فوق شامل استفاده در مکاتبات اداری یا در تبلیغ عمومی از طریق وسایل ارتباط جمعی مانند رادیو، تلویزیون، روزنامه، مجله، تارنما (سایت) یا نطق در مجامع و یا انتشار اوراق چاپی یا خطی خواهدبود.

منبع: کاشف اسرار

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام