مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان: چاپ
اعتقاد به مطبوعات آزاد داریم/ 81 پایگاه مجوزدار در گیلان فعالیت می‌کنند
18 دی 95 - 18:37

گیلان آنلاین: اعتقاد به مطبوعات آزاد داریم و آستانه تحمل مدیران ما آن‌قدر بالا است و درک کردند رسانه‌ها در نشان دادن نقاط ضعف و قوت به ما کمک می‌کنند.

 

 

 

گیلان آنلاین: فیروز فاضلی ظهر امروز در دیدار اعضای کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان با محمدعلی نجفی استاندار با اشاره به فعالیت این کمیته با انسجام بهتر از پنج سال گذشته در استان اظهار کرد: فعالیت‌های کمیته مذکور الگویی برای استان‌های دیگر در کشور شده است.

وی، گیلان را مشهور به اهل قلم عنوان کرد و افزود: آگاهی مردم استان زبان‌زد و تعداد 235 مطبوعه مجوزدار در استان داریم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه خبرگزاری فارس مسؤولیت کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان را به عهده دارد، تصریح کرد: پایگاه اطلاع‌رسانی «گیل فجر» به منظور انتشار فعالیت‌های انجام شده از قبل از دهه فجر و در این ایام، راه‌اندازی شده است.

فاضلی از همکاری شورای روابط عمومی‌های گیلان با کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان در ارائه عملکرد و دستاوردهای انقلاب خبر داد و بیان کرد: دیدار با خانواده شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافع حرم از برنامه‌های کاروان خبری دهه فجر کمیته مذکور است و این موضوع نشان می‌دهد راه شهادت همیشه در استان وجود داشته است.

وی، بازدید از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی را از برنامه‌های کاروان خبری کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان ذکر کرد و گفت: دیدار با مسؤولان استانی و شهرستانی از جمله برنامه‌های کاروان مذکور است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به دیدار با مبارزان انقلاب و خانواده‌های آنها در قالب کاروان خبری دهه فجر، خاطرنشان کرد: پوشش خبری و تصویری راهپیمایی روز 22 بهمن اوج فعالیت اصحاب رسانه در گیلان است.

فاضلی، دسترسی به اطلاعات آزاد در دولت تدبیر و امید را یک اصل دانست و یادآور شد: به مطبوعات آزاد اعتقاد داریم و آستانه تحمل مدیران ما آن‌قدر بالا است که درک می‌کنند رسانه‌ها در نشان دادن نقاط ضعف و قوت به ما کمک می‌کنند.

وی با بیان اینکه تعداد 81 پایگاه مجوزدار در گیلان فعالیت می‌کنند، اظهار کرد: 73 پایگاه بدون مجوز داریم و به‌دنبال اخذ مجوز هستند.

 

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام