مدیر کل اموال و املاک گیلان بنیاد مستضعفان خبر داد چاپ
واگذاری 2300 سند روستایی ملکی به محرومان گیلان
19 دی 95 - 11:51

گیلان آنلاین: مدیر کل اموال و املاک گیلان بنیاد مستضعفان از واگذاری دو هزار و 300 سند روستایی ملکی به محرومان این استان خبر داد.

 

 

 

گیلان آنلاین: حمیدرضا نادمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت طرح ساخت مسکن برای محرومان فاقد سرپناه و خانه‌دار کردن خانواده‌هایی که بیش از سه معلول دارند را در دستور کار بنیاد مستضعفان دانست.

وی با بیان اینکه تاکنون دو هزار و 300 سند روستایی ملکی با هزینه چهار میلیارد تومان به محرومان واگذار شده است، افزود: 102 مورد واگذاری سند ملکی در شرق گیلان مربوط به مددجویان کمیته امداد هستند و در این راستا بیش از سه هزار نفر از افراد بی‌بضاعت در گیلان صاحب خانه شده‌اند.

مدیر کل اموال و املاک گیلان بنیاد مستضعفان با اشاره به اینکه امیدواریم بتوانیم گره‌ای از مشکل خانواده‌های نیازمند را باز کنیم، افزود: پرداخت 50 درصد از هزینه‌های درمانی بیماران خاص از جمله اقدام‌های دیگر بنیاد مستضعفان است.

وی از اختصاص یک میلیارد و 200 هزار تومان تسهیلات برای سطح تولید زیر یک‌هکتار با کارمزد چهار درصد خبر داد و بیان کرد: توانمندسازی خانوارهای روستایی از طریق پرورش آبزیان از اهداف مهم است.

نادمی با تصریح بر اینکه سبد غذایی به میزان چهار نفر به صورت رایگان از طریق خانه‌های بهداشت هر منطقه به مادران اهدا می‌شود، خاطرنشان کرد: حمایت از مادران شیرده با هدف ترمیم نرخ جمعیت از دیگر اقدام‌ها است.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام