سیاری در گیلان خبر داد چاپ
الحاق ناو موشک‌انداز با فناوری روز به منطقه چهارم نیروی دریایی
19 دی 95 - 16:44

گیلان آنلاین: فرمانده نیروی دریایی ارتش از الحاق یک فروند ناو موشک‌انداز با فناوری روز به منطقه چهارم نیروی دریایی ارتش تا پایان سال جاری خبر داد.

 

 

 

گیلان آنلاین: امیر دریادار سیاری ظهر امروز در حاشیه افتتاح یادمان شهید گمنام فرماندهی آموزش تفنگداران و تکاوران دریایی منجیل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رودبار با اشاره به برگزاری رزمایش بزرگ دریایی ولایت 95 اظهار کرد: برگزاری رزمایش بزرگ دریایی ولایت 95 نشانه توانمندی‌ها و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دفاع از منابع و منافع دریا در شمال اقیانوس هند و مرزهای آبی کشو راست.

وی با بیان اینکه ارتقا و توان بازدارندگی نیروی دریایی ارتش برنامه مهم عنوان کرد و گفت: پرورش و ساختن انسان‌های با ویژگی‌های خاص مؤمن، متعهد، شهادت‌طلب، ولایتمدار و متخصص از برنامه‌های نیروی دریایی است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش برگزاری رزمایش دریایی را هر ساله عنوان کرد و گفت: سالانه حدود 20 تا 25 رزمایش تخصصی در ابعاد مختلف هوا دریا، عملیات ویژه زیردریایی و ناوشکن‌ها، موشکی، اطلاعاتی، جنگ‌های الکترونیک و ... در نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران اجرا می‌شود.

وی با اشاره به برنامه‌های نیروی دریایی ارتش خاطرنشان کرد: تا پایان سال جاری یک فروند ناو موشک‌انداز با فناوری روز به منطقه چهارم امام رضا(ع) نیروی دریایی ارتش در بندرانزلی الحاق می‌شود و ساخت تجهیزات در راستای ارتقای و توان بازدارندگی در نیروی دریایی ارتش از اقدام‌های مهم است.

سیاری از الحاق اواخر چند فروند انواع ناوشکن‌ و ناوهای موشک‌انداز زیردریایی در منطقه طی اواخر سال جاری و یا اوایل سال آینده خبر داد.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام