سرانجام انتصاب اخیر در دارو و غذای استان چه خواهد شد؟
21 دی 95 - 00:00

گیلان آنلاین:  آنچه اتفاق افتاده تنها صدور حکم سرپرستی برای محمدی بوده و این امر به هیچ وجه نشان دهنده حضور طولانی مدت وی در دارو و غذای استان نیست و با توجه به شرایط موجود، به نظر می رسد دوره سرپرستی محمدی بسیار کوتاه بوده و ریاست دانشگاه جهت رفع تنش های موجود در این زمینه، در آینده ای نه چندان دور تدبیری اتخاذ خواهد کرد.

 

 

گیلان آنلاین: موضوع تغییر در معاونت دارو و غذای دانشگاه علوم پزشکی گیلان یکی از مسایل پر حاشیه ی چند ماه اخیر این دانشگاه به شمار می رود. تغییری که احتمال وقوع آن از ماه ها قبل از آن شنیده می شد و در اوایل ماه جاری با برکناری دکتر سرودی، دکتر جمشید محمدی به عنوان سرپرست معاونت دارو و غذا معرفی شد.

هر چند محمدی از مدیران نسبتاً توانمند و با تجربه ی بهداشت و درمان محسوب می گردد، اما معرفی این پزشک به عنوان سکان دار معاونت داروی استان، با مخالفت هایی در بین داروسازان استان و نیز برخی از شخصیت ها از جهت عدم تخصص وی در رابطه با مسایل آن معاونت مواجه شد.

 آنچه اتفاق افتاده تنها صدور حکم سرپرستی برای محمدی بوده و این امر به هیچ وجه نشان دهنده حضور طولانی مدت وی در دارو و غذای استان نیست و با توجه به شرایط موجود، به نظر می رسد دوره سرپرستی محمدی بسیار کوتاه بوده و ریاست دانشگاه جهت رفع تنش های موجود در این زمینه، در آینده ای نه چندان دور تدبیری اتخاذ خواهد کرد.

به اشتراک بگذارید:

نظرات شما:

نام: کارشناس معاونت دارو 25 دی 1395 ساعت 08:10

درایت و تدبیر دکتر محمدی بر کسی پوشیده نیست این مدیر توانمند با هوش سرشار خود قادر به اداره هر حوزه ای میباشد به قدری سریع به مسائل مربوطه اشراف پیدا میکند که کارمندانی که سالهاست در آن واحد کار میکنند به مسائل اشراف ندارند در این مدت بسیار کوتاه بقدری حیران و متعجبیم که قادر به گفتن نیستیم از دکتر یوسف زاده بخاطر این انتصاب کمال تشکر را داریم که بزرکترین نگاه خود را به این معاونت از هم گسیخته داشتند از خداوند برای این دکتر محمدی عزیز سلامتی موفقیت صبوری در برابر این مشکلات خواستاریم .

نظر دهید - پسندیدم 11

نام: ع‌.ص 24 دی 1395 ساعت 12:10

ظرفیت دکترمحمدی بزرگترازاداره کردن وسروسامان دادن معاونت غذا وداروست.بهتره داروسازان محترم نگرش سنتی وبسته خودشونو عوض کنن.

نظر دهید - پسندیدم 15

نام: م.م 23 دی 1395 ساعت 03:10

معاونت غذا ودارو دارای 2 حوزه مدیریتی است غذا ودارو که البته غذا در اولویت است اما چرا همیشه باید داروسازان سکانداری این معاونت را داشته باشند جای سوال است.چرا یک متخصص امر غذا تاکنون مسئولیت این معاونت را نداشته است؟!!!!!!!!!!!!!!!
البته کاری به توان دکتر محمدی ندارم ولی یک پزشک لا اقل اطلاعات خوبی از هر دو حوزه دارد

نام:محمد

احسنت دوست عزیز.صحیح فرمودید.زیاده خواهی وسهم خواهی اصلا درست نیست.بهتره با واقعیات کنار بیان دوستان دارو ساز وبرای خودشون کسر شان ندونن .مقام ومنزلت دکترجمشید محمدی با اون سابقه درخشان مسلما ازاین دوستان کمتر نیست.بهتره ازاین مدیر پرفایده وتوانا استفاده کنند.

نظر دهید - پسندیدم 18

نام: کارمنددانشگاه 22 دی 1395 ساعت 02:10

همه ما امیدواریم این مدیر توانمند جواب مخالفان یا بهتر مغرضان را به خوبی خواهد داد.با عملکرد مثبت وسازنده خودش .چیزی که درتوان ایشان کاملا آشکار هست.ان شاالله همه پرسنل معاونت دارو غذا این فرصت کار کردن با ایشان را مغتنم خواهندشمرد

نام:کارمند

باسلام .متاسفانه عده ای خاص حاضربه تغییرات مثبت نیستند .منافع برای اونها مهمتره.ما کارمندان ازاین انتصاب استقبال کرده وخواهیم کرد.دکترمحمدی هم دلسوزه هم متعهد وسالم.کارنامه مدیریتی پرباری هم داره .بدون شک این حرکت دکتر یوسف زاده کاملا درست بود .ولی عده ای به دلایل کاملا مشخص برای افراد آگاه جوسازی میکنن.دانشگاه باید از مدیری مثل دکتر محمدی بیشتر بهره مند بشه.ایشون هرجا بوده همیشه پیشرفت حاصل کار اون سازمان بوده است.ان شاالله این بار هم موفق خواهند بود

نظر دهید - پسندیدم 19

نظر شما:

security code
تلگرام