دیدار سپیدرود و سپاسی لغو شد
22 دی 95 - 23:18

گیلان آنلاین: مسابقه تیم‌های سپیدرود رشت و فجر شهید سپاسی شیراز در دومین هفته از نیم‌فصل دوم لیگ‌یک، قرار بود یک روز زودتر از زمان برنامه‌ریزی شده انجام شود اما حالا سازمان لیگ تصمیم به لغو این مسابقه گرفته است.

 

 

 

گیلان آنلاین: مسابقه تیم‌های سپیدرود رشت و فجر شهید سپاسی شیراز در دومین هفته از نیم‌فصل دوم لیگ‌یک، قرار بود یک روز زودتر از زمان برنامه‌ریزی شده انجام شود اما حالا سازمان لیگ تصمیم به لغو این مسابقه گرفته است. در برنامه‌ریزی اولیه هفته نوزدهم، این مسابقه قرار بود ظهر روز جمعه برگزار شود اما سازمان لیگ مسابقه را به روز پنج‌شنبه موکول کرد.

در شرایطی که تمرین‌های تیم میزبان برای برگزاری این بازی خانگی دنبال می‌شدند، ناگهان خبر لغو مسابقه از راه رسید. به دلیل حضور باشگاه فجر در مسابقات ارتش‌های جهان، این مسابقه با درخواست باشگاه شیرازی به زمان دیگری موکول شد تا برای دومین بار در طول فصل، یک مسابقه از سپیدرود لغو شده باشد. قرمزهای رشت که حضور ملوان را در فاصله یکقدمی‌شان حس می‌کند، به احتمال زیاد در پایان مسابقه‌های این هفته بعد از مدت‌ها صدر جدول رده‌بندی لیگ یک را از دست خواهند داد. اتفاقی که شاید سرآغاز سقوط آن‌ها در جدول دسته اول فوتبال ایران باشد. / آی اسپورت

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام