شگفت‌انگیزترین غار آبی جهان در همدان+عکس
13 اسفند 91 - 20:20

گیلان آنلاین: مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر از آمادگی شگفت‌انگیزترین غار آبی جهان در میزبانی از مسافران نوروزی خبر داد.

[more]

گیلان آنلاین: حسن اسلامیان امروز در همدان اظهار کرد: بزرگترین غار آبی جهان در تعطیلات نوروز پذیرای مسافران و مهمانان از اقصی نقاط جهان است.


وی تصریح کرد: غار آبی علیصدر با آمادگی کامل و تمهیداتی که در راستای ارائه خدمات به مهمانان تدارک دیده است، میزبان مسافران داخلی و خارجی در سال ۹۲ خواهد بود.

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر بیان داشت: مجتمع سیاحتی علیصدر در تعطیلات نوروزی از ساعت ۷ صبح تا ۲۲ آماده خدمات‌رسانی به بازدیدکنندگان از شگفت‌انگیزترین غار جهان است.

وی با اشاره به تبلیغات گردشگری این مجتمع یادآور شد: در راستای معرفی و اطلاع‌رسانی غار علیصدر به همگان، ۱۰۰ هزار بروشور به چاپ رسیده که در این ایام توزیع می‌شود.اسلامیان در خصوص پیش‌فروش بلیط غار عیلصدر نیز خاطرنشان کرد: قبل از شروع تعطیلات نوروزی سایت غار بروزرسانی و فعال می‌شود که مسافران داخلی و خارجی می‌توانند با مراجعه به سایت alisadr.com بلیط غار را رزرو کنند.
به گفته وی، این سایت با دارا بودن دفتر مرکزی و آژانس مسافرتی دارند آماده ارائه خدمات به مسافران است.

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر از آمادگی و فعال بودن مجتمع عباس‌آباد خبر داد و گفت: این مجتمع در این ایام به مسافرانی که از تپه سیاحتی عباس‌آباد بازدید می‌کنند، خدمات‌رسانی می‌کنند.

وی در پایان با اشاره به ظرفیت اسکان این مجتمع در پذیرایی از مسافران اذعان کرد: ۳۰ سوئیت مجتمع عباس‌آباد نیز برای پذیرایی از مهمانان آماده است.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام