وزیر خارجه قطر: هیچ دیداری با قاسم سلیمانی نداشته‌ام
20 خرداد 96 - 22:43

گیلان آنلاین: وزیر خارجه قطر با تکذیب خبر برخی رسانه‌ها مبنی بر دیدار با سردار قاسم سلیمانی در عراق گفت سخنان در این زمینه، ساخته و پرداخته خیالات است.

 

 

گیلان آنلاین: محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، وزیر خارجه قطر در سخنانی گفت:  سفرش به مسکو در چارچوب آگاه ساختن روسیه از ابعاد بحران (میان قطر و برخی کشورهای خلیج فارس) صورت گرفته است.

 
محمد بن عبدالرحمن آل ثانی در مصاحبه با این شبکه افزود: روسیه تاکید کرده که حل بحران در چارچوب کشورهای شورای همکاری خلیج (فارس)، ضروری است.
 
وی افزود: بحران قطر بر اساس اخبار ساختگی پس از هک شدن خبرگزاری رسمی قطر شکل گرفت. اظهارنظرهای مطرح شده متناقض است.
 
وزیر خارجه قطر در ادامه گفت: سفر من به عراق نیز به منظور استحکام روابط بود و پس از آزادی شهروندان قطری ربوده شده صورت گرفت. وی با تکذیب خبر برخی رسانه ها مبنی بر دیدار با قاسم سلیمانی در عراق گفت: هیچ دیداری با قاسم سلیمانی نداشته‌ام و سخنانی که در این باره مطرح شده، ساخته و پرداخته خیالات است.
 
وی همچنین با اشاره به اینکه، اظهارات دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا باعث تعجب است، گفت: این اظهارات  بر اساس اتهامات مطرح شده از سوی کشورهای حاشیه خلیج (فارس) استوار است زیرا پیشتر اظهارات مقامات آمریکایی همیشه بر نقش مثبت قطر در مبارزه با تروریسم تأکید داشته است.


منبع:باشگاه خبرنگاران
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام