وزیر اطلاعات در رودسر: چاپ
ما به سربازان گمنام امام زمام (عج) و جوانانی مانند شهید حسن عشوری افتخار می‌کنیم
28 خرداد 96 - 09:55

گیلان آنلاین: مسلمانان زندگی باعزت همراه با مرگ باشرافت را بر زندگی با ذلت ترجیح می‌دهند.

 

 

 

گیلان آنلاین: حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمود علوی در جریان تشییع پیکر شهید حسن عشوری از سربازان گیلانی گمنام امام زمان (عج) در جوار مطهر امامزادگان ماچیان کلاچای با قدردانی از حضور گسترده مردم در مراسم تشییع اظهار کرد: حضور شما ملت ایران در همه صحنه‌های انقلاب باعث شده تا وزارت اطلاعات با کمک سربازان گمنام امام زمان (عج) و نهادهایی مانند سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و... شبانه‌روز وقت بگذارد.

وی با تأکید بر اینکه وزارت اطلاعات برای تقویت امنیت و آرامش کشور از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند گفت: عزت، سربلندی و استقلال کشور را مدیون خون شهدا است و در آموزه‌های اسلام و دینی ما نیز شهادت افتخار بزرگی است که موجب شده تا مسلمانان زندگی باعزت و مرگ باشرافت را بر زندگی با ذلت ترجیح دهند.

وزیر اطلاعات عزت اسلام را در احقاق حق و از بین بردن ذلت و خواری خواند و گفت: ما به سربازان گمنام امام زمام (عج) و جوانانی مانند شهید حسن عشوری افتخار می‌کنیم که اجازه نمی‌دهند تا دشمنان انقلاب و نظام امنیت و آرامش کشور را به چالش بکشند.

علوی از انهدام عملیات 120 تیم تروریستی در کشور توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد و افزود: امروز دشمن تلاش می‌کند تا بانفوذ به صفوف وحدت ملت به کشور ما آسیب برساند.

وی با تأکید بر هوشیاری وزارت اطلاعات در مقابله با جریان‌های تکفیری و تروریستی بیان کرد: ملت ایران با پشتیبانی و تبعیت از مقام معظم رهبری محکم در مقابل دشمنان ایستاده و اجازه ناامن کردن کشور را به کسی نمی‌دهد.

به گزارش فارس، سید محمود علوی وزیر اطلاعات پیش از آغاز مراسم تشییع پیکر مطهر شهید حسن عشوری در منزل پدر شهید در رودسر حضور یافت و نماز بر پیکر شهید عشوری را قرائت کرد.

شهید حسن عشوری اهل شهرستان رودسر و از سربازان گمنام امام زمان (عج) بود که روز چهارشنبه 24 خردادماه 1396 در درگیری با تروریست‌های تکفیری در چابهار استان سیستان و بلوچستان به درجه رفیع شهادت رسید.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام