استاندار گیلان: چاپ
از ملوان به عنوان یکی از پرافتخارترین تیم های فوتبال حمایت شود
28 خرداد 96 - 00:00

گیلان آنلاین: استاندار گیلان در نامه‌هایی جداگانه به رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و وزیر ورزش و جوانان، خواستار حمایت از تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به عنوان یکی از پرافتخارترین تیم های فوتبال کشور شد.

 

 

 

گیلان آنلاین: محمدعلی نجفی در این نامه که نسخه ای از آن روز یکشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، نوشته است: شهرستان بندرانزلی به جهت زمینه‌های مستعد و بستر سرشار از استعدادهای بالقوه در بخش ورزش یکی از شاخص‌ترین شهرستان‌های کشور محسوب می‌شود، غنای این ظرفیت بحدی است که هم اکنون این شهرستان با توجه به سابقه درخشان در ورزش قهرمانی و حضور برجسته چهره‌های ماندگار ورزش، تعداد زیادی از قهرمانان جهان، بازی‌های آسیایی و قهرمانی آسیا را در آغوش خود پرورانده و به آوردگاه‌های بین‌المللی ملبس به پیراهن ملی تقدیم داشته و این افتخارآفرینان همواره با احراز سکوهای قهرمانی موجبات افتخار و اشتهار گیلانیان را فراهم نموده‌اند.
وی تأکید کرده است: در همین راستا حضور چشمگیر و پرفروغ باشگاه ملوان بندرانزلی و نقش موثر آن در توفیقات ورزشی بسیار ارزنده بوده است، خصوصاً تیم پر مخاطب و سربلند فوتبال ملوان بندرانزلی منزلت ویژه‌ای در رشته جهان شمول فوتبال احراز نموده و به عنوان ویترین فوتبال کشور و حتی نماینده ایران در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا نقش ارزشمند خود را بیش از پیش ایفا کرده و در فصل جاری نیز توفیقات مطلوبی داشتند و انتظار مردم فهیم و قهرمان پرور بندرانزلی حمایت و مساعدت به وضعیت این باشگاه مقتدر و علاقمند در عرصه رقابت های فوتبال کشور است.
تیم ملوان بندرانزلی که از تیم های ریشه دار و قدیمی در کشور است، هم اکنون در لیگ دسته اول فوتبال کشور حضور دارد. این تیم در فصل 95 - 94 ، از مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور، به لیگ دسته اول سقوط کرد.
ملوان بندرانزلی در فصل گذشته فوتبال لیگ دسته اول ( 96 - 95 ) ، عنوان چهارم را به دست آورد.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام