رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان: چاپ
اعتبارات دستگاه‌های اجرایی استان گیلان ۱۶ درصد افزایش یافت
24 تیر 96 - 00:00

گیلان آنلاین: رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان گفت: اعتبارات دستگاه‌های اجرایی گیلان در مقایسه با سال گذشته بیش از ۱۶ درصد افزایش یافته است.

 

 

 

گیلان آنلاین: محمدعلی محمدی ظهر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان گیلان در رشت اظهار داشت: اعتبارات مصوب شده دستگاه‌های اجرایی گیلان سال گذشته 325 میلیارد تومان بود که در عمل این مقدار امسال به بیش از 357 میلیارد تومان رسید. 

محمدی اعتبارات مصوب شده دستگاه‌های اجرایی امسال را 377.5 میلیارد تومان اعلام کرد و ابراز داشت: این مقدار در مقایسه با سال گذشته 16.2 درصد افزایش یافته است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گیلان تصریح کرد: اعتبار طرح های ملی استان شده در گیلان از 115 میلیارد تومان به 133 میلیارد تومان افزایش بافته است.

محمدی با بیان اینکه شیب اعتبارات دستگاه‌های اجرایی از سال 90 تاکنون رو به افزایش بوده است بیان کرد: معمولا بودجه مصوب شده در ابتدای سال با بودجه تحقق یافته در انتهای سال متفاوت است.

وی با اشاره به اینکه تلاش ما این است در تصویب بودجه ابتدای سال حق هیچ دستگاهی ضایع نشود گفت: سعی می‌کنیم حقوق دستگاه‌های اجرایی که کمی پایین‌تر از سایر دستگاه‌ها است را از بندهای دیگر بودجه تامین کنیم.

به گزارش تسنیم، به استناد بند "ب" ماده 44 قانون الحاق برخی مواد قانون تنظیم ‌بخشی از مقررات مالی دولت (2) و بند 1 و 2 آن نیز شورای برنامه‌ریزی و توسعه، استان موظف است اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استان را برحسب فصول و برنامه و دستگاه‌های اجرایی و اعتبارات تملک دارایی‌های استانی و محرومیت‌زدایی، بر اساس شاخص‌های توسعه‌نیافتگی و نقاط توسعه نیافته استان توزیع کند./تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام