مدیر نظارت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان تغییر کرد
21 مرداد 96 - 00:00

گیلان آنلاین: با حکم دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک- رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دکتر علی نقی کریمی به عنوان سرپرست مدیریت نظارت و اعتبار بخشی دانشگاه معرفی شد.

 

 

 

به گزارش گیلان آنلاین، وبدا نوشت:  صبح امروز ( شنبه) طی مراسمی که با حضور معاون درمان و جمعی از مسوولین و کارکنان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در محل دفتر معاون درمان دانشگاه برگزار شد، از زحمات دکتر حیدرعلی بالو – مدیر نظارت و اعتباربخشی معاونت درمان دانشگاه تقدیر و دکتر علی نقی کریمی به عنوان سرپرست جدید مدیریت نظارت و اعتبار بخشی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان معرفی شد.

 
در این مراسم، دکتر محمدتقی آشوبی – معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن تقدیر از زحمات دکتر بالو و کارکنان این حوزه ، اظهار امیدواری کرد که با حضور سرپرست جدید در این حوزه، بیش از پیش و با قدرت و تلاش مضاعف نسبت به انجام کارهای حوزه نظارت و اعتبار بخشی  دانشگاه  اقدام شود.
سپس دکتر بالو- مدیر نظارت و اعتباربخشی معاونت درمان دانشگاه نیز ضمن تقدیر از زحمات کارکنان این حوزه ، گزارشی از عملکرد این مدیریت را در زمان تصدی خود ارایه کرد.
 


در خاتمه اهدای لوح سپاس و حکم انتصاب از سوی دکتر محمد تقی آشوبی - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مدیر و سرپرست جدید مدیریت نظارت و اعتباربخشی معاونت درمان دانشگاه، پایان بخش  این مراسم بود.
 
گیلان آنلاین ضمن قدردانی از زحمات دکتر بالو، برای دکتر کریمی در این سمت حساس آرزوی موفقیت می نماید.

 

به اشتراک بگذارید:

نظرات شما:

نام: تقی 22 مرداد 1396 ساعت 08:05

واقعا معلوم نیست در این دانشگاه چه خبره هر روز تقریبا شاهد جابجایی افراد هستیم. اهداف برنامه راهبردی دانشگاه را فهمیدیم!

نظر دهید - پسندیدم 2

نظر شما:

security code
تلگرام