اتهام تجاوز جنسی جدید برای کارگردان مشهور +عکس
26 مرداد 96 - 09:33

گیلان آنلاین: زنی که با نام رابین شناسایی شده اظهار می‌دارد که در سال ۱۹۷۳ میلادی در سن ۱۶ سالگی مورد تجاوز جنسی پولانسکی قرار گرفته است.

 

 

 

گیلان آنلاین: فارس نوشت: زنی که با نام رابین شناسایی شده اظهار می‌دارد که در سال ۱۹۷۳ میلادی در سن ۱۶ سالگی مورد تجاوز جنسی پولانسکی قرار گرفته است.

روز سه شنبه سومین زن برای اتهام تجاوز جنسی پولانسکی در 40 سال قبل به دادگاه آمد. این زن با نام رابین در کنفرانس خبری در لس‌آنجلس گفت که قربانی تجاوز اسطوره فیلمسازی فرانسه و لهستان پولانسکی قرار گرفته است.

این زن اظهار داشت که 40 سال پیش در 16 سالگی مورد تجاوز این کارگردان قرار گرفت روز بعد به دوستش ماجرا را گفت که پولانسکی چه بلایی سرش آورده است. خانم رابین این اظهارات را از روی کاغذی که از قبل نوشته بود در کنفرانس خبری می‌خواند.

این زن دلیل سکوتش را در این مدت چهار دهه اینچنین عنوان کرد که نمی‌خواسته پدرش تحت تاثیر این حادثه باعث حادثه‌ای شود و انتقام جویی کند و باقی عمرش را به زندان برود.

گلوریا آلرد وکیل این خانم گفت که این تجاوز در کالیفرنیای جنوبی اتفاق افتاده است و موکلم فعلا از ذکر هرگونه جزییات خودداری می‌کند. هرچند داداگاه در جلسه بعدی او را برای ارائه شواهد و مدارک فرا خواهد خواند.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام