مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گیلان خبر داد: چاپ
تقدیم ۵۰۰ شهید گیلانی طی ماه‌های محرم در دوران دفاع مقدس
19 شهریور 96 - 17:18

گیلان آنلاین: مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گیلان با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس یکی از عملیات های مهم که نزدیک به ۱۰۰ شهید از گیلان تقدیم کردیم مزین به نام عملیات محرم بود، تصریح کرد: در ماه‌های محرم دوران دفاع مقدس حدود ۵۰۰ شهید از گیلان تقدیم ارمان‌های انقلاب اسلامی شد.

 

 

گیلان آنلاین: رسول جلائی در نشست هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس که در سالن اجتماعات استانداری گیلان برگزار شد، با اشاره به تقارن ماه محرم با هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: سی و هفتمین سالروز دفاع مقدس تقارن با ماه محرم دارد و از این رو محدودیت‌هایی در اجرای برنامه‌ها وجود دارد .

وی با بیان اینکه در اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس باید دو موضوع را مورد توجه قرار داد، گفت: تقدیر از قهرمانان حماسه دفاع مقدس و توجه به این نکته که دشمن در برابر انقلاب اسلامی هیچگاه دست از نقشه‌های شوم خود بر نمی‌دارد .

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گیلان با بیان اینکه دوران پرافتخار دفاع مقدس بخشی از تاریخ معاصر ایران را تشکیل می دهد، افزود: باید از دستاوردهای دفاع مقدس متناسب با شرایط امروز استفاده کنیم.

جلائی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس یکی از عملیات های مهم که نزدیک به ۱۰۰ شهید از گیلان تقدیم کردیم مزین به نام عملیات محرم بود، تصریح کرد: در ماه‌های محرم دوران دفاع مقدس حدود ۵۰۰ شهید از گیلان تقدیم ارمان‌های انقلاب اسلامی شد .

وی رویکرد برنامه‌های هفته دفاع مقدس را توجه به برنامه‌های ابتکاری، بهره‌گیری از هنر و هنرمندان، استفاده از رسانه‌ها و فضای مجازی و ... دانست و بر ضرورت توجه به نقش همه اقشار و وحدت اقوام در برگزاری برنامه‌های هفته دفاع تاکید کرد.

 

منبع: ایسنا

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام