در مسابقات کافا آسیا؛ چاپ
کسب نایب قهرمانی تیم ملی فوتبال دختران ایران با سرمربیگری یک گیلانی
19 شهریور 96 - 22:11

گیلان آنلاین: تیم ملی فوتبال دختران زیر 15 سال ایران با سرمربیگری معصومه جهانچی از گیلان به عنوان دوم رقابت های کافا آسیا در تاجیکستان دست یافت.

 

 

گیلان آنلاین: علیرضا وهابی اظهار کرد: تیم ملی فوتبال دختران زیر 15 سال ایران با سرمربیگری معصومه جهانچی از گیلان به عنوان دوم رقابت های کافا آسیا در تاجیکستان دست یافت.

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان افزود: همچنین مونا ثریابین، زهرا معصومی و فاطمه محمدی از گیلان به عنوان بازیکن، به همراه تیم ملی فوتبال دختران زیر 15 سال ایران در رقابت های کافا آسیا شرکت داشتند.

وهابی گفت: تیم ملی فوتبال دختران زیر 15 سال ایران در جریان این رقابت ها برابر تیم تاجیکستان با نتیجه سه بر یک به برتری رسید،مقابل تیم قرقیزستان به نتیجه مساوی بدون گل دست یافت و با نتیجه 2 بر صفر مغلوب تیم ازبکستان شد و پس از این تیم در رتبه دوم این مسابقات قرار گرفت.

وی ادامه داد: علاوه بر حضور معصومه جهانچی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال دختران زیر 15 سال ، خوشبختانه سه بازیکن گیلانی نیز در این دوره از رقابت ها درخشش خوبی داشتند و در هر سه بازی ، نمایندگانی از گیلان در زمین مسابقه حضور داشتند.

وهابی یادآور شد: رقابت های فوتبال کافا آسیا زیر نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا و در مناطق مرکز آسیا، غرب آسیا، جنوب و جنوب شرقی آسیا و رقابت های مرکز آسیا با حضور تیم های فوتبال دختران ازبکستان، ایران، تاجیکستان و قرقیزستان برگزار شد.

 

منبع: ایسنا

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام