فعالیت‌های مؤسسه آموزش عالی آزاد ماهان در گیلان غیر قانونی است
20 شهریور 96 - 17:04

گیلان آنلاین: مدیر نظارت و ارزیابی دانشگاه گیلان کلیه فعالیت‌های مؤسسه آموزش عالی آزاد ماهان در استان گیلان غیر قانونی است و این مؤسسه صرفاً مجاز است در حوزه استان محل تأسیس خود(تهران) فعالیت کند.

 

 

گیلان آنلاین: دکتر مهرداد محمدی اظهار کرد: به اطلاع شهروندان گیلانی علاقمند به ادامه تحصیل می‌رساند که براساس اخبار واصله و مشاهدات میدانی برخی از شرکت‌های فرهنگی و تحقیقاتی با نصب بنر و صدور اطلاعیه در سطح شهرهای استان و فضای مجازی اقدام به تبلیغ برای جذب دانشجو یا دانش پذیردر دوره‌های مدیریت ارشد کسب و کار (MBA) و دکترای حرفه‌ای کسب و کار   (DBA) کرده اند .

وی تصریح کرد: از آنجاییکه بر اساس قوانین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کلیه دوره‌های آموزشی بالاتر از سطح متوسطه، که در قالب دوره‌های تخصصی و کاربردی کوتاه مدت اجرا می‌شود، باید با مجوز این وزارتخانه باشد.

مدیر نظارت و ارزیابی دانشگاه گیلان، ادامه داد: در حال حاضر صرفا مؤسسات آموزش عالی آزاد فعال در استان می‌توانند مجری این دوره‌ها باشند، بنابراین برگزاری دوره‌های آموزشی یا مهارتی تحت عناوین مذکور (MBA و DBA) در استان گیلان از سوی مؤسسات غیر بومی و شرکت‌ها و نهادهای نامرتبط غیرقانونی بوده و گواهینامه‌های صادره فاقد اعتبار است و ارزش علمی و استخدامی ندارد .

محمدی خاطرنشان کرد:کلیه فعالیت‌های مؤسسه آموزش عالی آزاد ماهان در استان گیلان غیر قانونی است و این مؤسسه صرفاً مجاز است در حوزه استان محل تأسیس خود(تهران) فعالیت کند.

 

منبع: ایسنا

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام