واکنش سیدحسن نصرالله به پیام عربستان به اسد
21 شهریور 96 - 16:12

گیلان آنلاین: دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی در آستانه ماه محرم ضمن تاکید بر پیروزی محور مقاومت بر تروریسم در سوریه و عراق از پیام عربستان به بشار اسد درباره قطع رابطه سوریه با ایران و حزب الله سخن گفت.

 

 

گیلان آنلاین: سید حسن نصرالله در آستانه ماه محرم در دیدار با عزاداران و مبلغین با اشاره به اینکه شهدا، مجروحان و اسرای مقاومت در نبرد با تروریست‎ها معادلات را تغییر داده و نه تنها تاریخ لبنان بلکه تاریخ منطقه را ساختند گفت: ما در جنگ با تروریسم در سوریه پیروز شدیم.
 وی با اشاره به اینکه آنچه در سوریه باقی مانده نبردهای متفرقه با تروریسم است اظهار داشت: طرح طرف مقابل شکست خورده و اکنون به دنبال مذاکره برای به دست آوردن برخی دستاوردها هستند.

نصرالله با تاکید بر اینکه نبرد با داعش و النصره به بزرگترین فعالیت از سال 2010 تبدیل شده است افزود: نبرد با این دو گروه تروریستی از جنگ 2006 با صهیونیست‎ها خطرناکتر است.

دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه ما از سال 2011 مطمئن بودیم که فتنه بزرگی در جریان است اضافه کرد: آمریکا، اسرائیل، قطر و عربستان با هدف نابودی مقاومت و از بین بردن موضوع فلسطین طرحی را کلید زدند.

وی در بخش دیگری گفت: عربستان سعودی پس از گذشت یک سال یا یک سال و نیم از بحران سوریه پیامی را به بشار اسد با این مضمون که اگر در نشستی خبری قطع رابطه سوریه با حزب الله و ایران اعلام شود، بحران در این کشور به پایان خواهد رسید.

 

منبع: میزان

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام