استاندار گیلان خواستار شد: چاپ
پرداخت هر چه سریعتر مطالبات بیمارستان های بخش خصوصی گیلان
22 شهریور 96 - 00:00

گیلان آنلاین: استاندار گیلان خواستار پرداخت هر چه سریعتر مطالبات بیمارستان های بخش خصوصی گیلان از سازمان های بیمه گر تامین اجتماعی و بیمه سلامت شد.

 

 

گیلان آنلاین: دکتر محمدعلی نجفی در نشست بررسی پرداخت مطالبات بیمارستان های بخش خصوصی از سازمان های بیمه گر تامین اجتماعی و بیمه سلامت که با حضور روسای بیمارستان های خصوصی در دفتر وی برگزار شد، با اشاره به خدمات رسانی و نقش بیمارستان های بخش خصوصی در تامین سلامت بخش قابل توجهی از مردم، اظهار کرد: در بازدیدهایی که از برخی بیمارستان های خصوصی داشتم علاقمندی و جدیت آنان را شاهد بودم.

وی با مثبت ارزیابی کردن اقدامات خوب صورت گرفته در بیمارستان های دولتی، حمایت از کارآفرینی و تولید را از اولویت های مهم استان برشمرد و افزود: تلاشگران در بیمارستان های خصوصی ضمن داشتن مدارج بالای علمی، ضمن اینکه روحیه کارآفرینی و تولید را پیشه راه خود کرده و اقدامات ارزنده ای را در بخش بهداشت و درمان جامعه داشته اند.

دکتر نجفی در این نشست ضمن تماس تلفنی با دکتر سیدتقی نوربخش، رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور و دکتر نمکی، معاون توسعه اموراجتماعی و عمومی سازمان برنامه و بودجه کشور خواستار پرداخت هر چه سریعتر مطالبات بیمارستان های بخش خصوصی گیلان از سازمان های بیمه گر تامین اجتماعی و بیمه سلامت شد.

 

منبع: ایسنا

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام