رئیس ارشاد اسلامی لاهیجان خبر داد: چاپ
برگزاری اختتامیه دومین جشنواره آموشگاه های تجسمی لاهیجان
28 شهریور 96 - 01:51

گیلان آنلاین: نفرات برگزیده نهایی دومین جشنواره آموشگاه های هنرهای تجسمی لاهیجان در مراسم اختتامیه اعلام می شود.

 

 

گیلان آنلاین: نگار نادری در گفت وگوی اظهار کرد: دومین جشنواره طراحی و نقاشی ویژه هنرجویان آموزشگاه های آزاد هنری لاهیجان با همکاری انجمن هنرهای تجسمی که فراخوان آن در مرداد امسال منتشر شده بود با به کار گیری داوران مجرب این حوزه در مرحله اول نفرات منتخب راه یافته به نمایشگاه اعلام و آثارشان به نمایش گذاشته شد.

وی با بیان اینکه مراسم اختتامیه این جشنواره با معرفی نفرات برتر با داوری صمد توانا، محمد خداشناس ابدی و کمیل شریفی ساعت 18 امروز، 27 شهریور در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان برگزار می شود، افزود: نمایشگاه آثار برگزیدگان دومین جشنواره آموزشگاه های هنرهای تجسمی لاهیجان از تاریخ 25 لغایت 30 شهریور در نگارخانه استاد حسین محجوبی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان برپاست.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان اضافه کرد: این جشنواره با موضوع حفظ محیط زیست و فرهنگ کتاب و کتابخوانی، با تکنیک مداد رنگی، پاستیل، آبرنگ، گواش و اکرلیک می باشد.

نادری گفت: از مجموع 224 اثر ارسالی به دبیرخانه دومین جشنواره آموزشگاه های آزاد هنرهای تجسمی 120 اثر در گزینش اولیه انتخاب گردیدند که 15 اثر در رده سنی بزرگسال، 12 اثر در رده سنی 14 تا 20 سال، 39 اثر در رده سنی 10 تا 13 سال و 54 اثر در رده سنی 6 تا 9 سال آثارشان در این نمایشگاه به نمایش در آمد.

این مقام مسئول تصریح کرد: پس از داوری مرحله دوم، 10 نفر در رده 6 تا 9 سال، 3 نفر در رده سنی 10 تا 13 سال، دو نفر در رده سنی 14 تا 20 سال و دو نفر در رده بزرگسال به عنوان نفرات برگزیده نهایی اعلام شدند.

وی خاطرنشان کرد: در مراسم اختتامیه نفرات برتر هر گروه اعلام شده و از آنها تقدیر به عمل خواهد آمد. همچنین به تمامی راه یافتگان به مرحله نمایشگاه لوح سپاس اهدا خواهد گردید و از مدیران فعال آموزشگاه ها تقدیر به عمل می آید.

 

منبع: ایسنا

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام