استقلال، استقلال را قعرنشین کرد
30 شهریور 96 - 23:07

گیلان آنلاین: تیم فوتبال استقلال خوزستان در ادامه رقابت‌های لیگ برتر به مصاف سپیدرود رشت رفت.  

 

 

 

گیلان آنلاین: تیم فوتبال استقلال خوزستان در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف سپیدرود رشت رفت که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

استقلال خوزستان قهرمان لیگ پانزدهم که این روزها در لیگ هفدهم در انتهای جدول قرار دارد همه توان خود را به کار برد تا در دیدار خانگی بتواند به سه امتیاز برسد اما دفاع مستحکم سپیدرود رشت این اجازه را به آبی‌های خوزستان نداد.

سپیدرود رشت در گرمای خوزستان نتوانست نمایش خوبی را از خود به یادگار بگذارد و با یک سیستم دفاعی به دنبال تک امتیاز بازی در زمین حریف داشت. با توجه به حملات پی در پی استقلال خوزستان امکان گلزنی برای این تیم مهیا نشد تا نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان برسد.

 سپیدرود رشت در نیمه دوم بازی را بر خلاف نیمه نخست هجومی آغاز کرد اما نتوانست از موقعیت به دست آماده نهایت استفاده را ببرد. در اواسط نیمه دوم مردان نظر محمدی باز هم در لاک دفاعی فرو رفتند تا تعداد حملات استقلال خوزستان افزایش یابد.

حملات آبی‌پوشان خوزستان بی ثمر به هدر رفت. سپیدرود رشت در دقایق پایانی با حمله به سوی استقلال خوزستان تلاش کرد تا به گل برسند اما این امر میسر نشد تا آنها به آنچه انتظار داشتند برسند و در خانه حریف به یک امتیاز رسیدند. با این نتیجه استقلال تهران در انتهای جدول قرار گرفت.

تیم فوتبال استقلال خوزستان با 6 امتیاز در جایگاه پانزدهم و سپیدرود رشت هم با هشت امتیاز در جایگاه هشتم قرار گرفت. / برنا

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام