مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان: چاپ
نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات در رشت گشایش یافت
31 شهریور 96 - 00:27

گیلان آنلاین: مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان با بیان اینکه ششمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات خودرو در رشت گشایش یافت گفت: این نمایشگاه به مدت ۴ روز میزبان علاقمندان است.

 

 

گیلان آنلاین: عبدالله سلمانی‌زاده در گفت‌وگوی با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه‌ها اقدامی مطلوب و تاثیرگذار در راستای معرفی و حمایت از تولید ملی بوده و تولید‌‌‌‌‌کنندگان در نمایشگاه‌ها فرصت تبادل تجارب و اطلاعات را دارند اظهار داشت: حمایت از تولید داخلی همواره موجب شکوفایی اقتصاد و اشتغال کشور می‌شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان از برگزاری ششمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات خودرو در رشت خبر داد و با بیان اینکه این نمایشگاه به منظور معرفی محصولات داخلی در صنعت خودرو در رشت برگزار می‌شود گفت: 80 واحد تولیدی و بازرگانی در نمایشگاه مذکور حضور دارند.

سلمانی‌زاه خاطرنشان کرد: این نمایشگاه با حضور واحدهای تولیدی و بازرگانی از استان‌های گیلان، اردبیل، تهران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، خراسان رضوی، مازندران، همدان و چندین نماینده از کشور‌های خارجی در رشت دایر شده است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان با تاکید بر اینکه در این نمایشگاه، خودرو و قطعات یدکی خودرو به طور مستقیم عرضه می‌شود بیان کرد: ششمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات خودرو از 30 شهریور لغایت 2 مهر ماه در رشت دایر است.

وی ارائه توانمندی‌های این صنعت در سطح استان، جذب نام‌آوران حوزه صنعت خودرو به منظور تبادل دانش و اطلاعات اثر بخش در حوزه تکنولوژی و فنی را از اهداف برگزاری این نمایشگاه عنوان کرد و گفت: ارتقاء روابط صنعتی و آگاه‌سازی بیشتر سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و مصرف‌کنندگان از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان تصریح کرد: علاقه‌مندان این صنعت می‌توانند از امروز به مدت 4 روز در ساعات 15 الی 21 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان از ششمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات خودرو بازدید کنند.

 

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام