دادستان سیاهکل: چاپ
متهم اصلی پروند قتل پیرزن 85 ساله سیاهکلی دستگیر شد
31 شهریور 96 - 00:00

گیلان آنلاین: حسن نوری شیرازی با تأیید خبر قتل پیرزن 85 ساله سیاهکلی به نام «ر-ن» گفت: انگیزه انجام این قتل؛ سرقت وجوه نقد و طلاجات مقتول می‌باشد.

 

 

گیلان آنلاین: حسن نوری شیرازی در گفتگوی با تأیید خبر قتل پیرزن 85 ساله سیاهکلی به نام «ر-ن» اظهار کرد: انگیزه انجام این قتل؛ سرقت وجوه نقد و طلاجات مقتول می‌باشد.

وی ضمن تکذیب شایعات مبنی بر بسته بودن دست و پای مقتول، گفت: متهم اصلی این پرونده دستگیر و با قرار قانونی روانه زندان شده است.

دادستان شهرستان سیاهکل افزود: هم‌اکنون پرونده این قتل در حال بررسی می‌باشد و در صورت نهایی شدن و صدور حکم؛ اطلاعات تکمیلی در اختیار مردم شریف سیاهکل قرار می‌گیرد.

نوری شیرازی ضمن درخواست از تمامی مردم جهت حفظ موارد امنیتی در منازل و محل کار خود، تصریح کرد: متأسفانه علی‌رغم هشدارهای پلیسی عدیده؛ برخی از مردم موارد ایمنی را رعایت نکرده و وجوه و اموال گران‌قیمت خود را در محل مناسبی نگهداری نمی‌نمایند و آن‌ها را به‌راحتی دسترس و در معرض دید سارقین قرار می‌دهند که همین امر باعث تحریک بزهکاران می‌شود.

وی، از زحمات بی‌وقفه بازپرس پرونده و تلاش شبانه‌روزی مأمورین نیروی انتظامی شهرستان سیاهکل در جهت شناسایی و دستگیری عامل قتل قدردانی کرد.

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام