استاندار گیلان در جلسه فردای هیئت دولت تعیین خواهد شد؟/ محتمل ترین گزینه تصدی استانداری گیلان
1 مهر 96 - 00:00

گیلان آنلاین: در هفته های اخیر گزینه های مختلفی جهت تصدی استانداری گیلان مطرح شده اند و جریانات سیاسی مختلف سعی کرده اند گزینه مورد نظر خود را به دولت دوازدهم معرفی نمایند.

 

 

گیلان آنلاین: از زمان پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و به ویژه طی چند هفته اخیر، موضوع انتخاب استاندار جدید گیلان مهمترین سوژه در فضای سیاسی استان بوده است.

در هفته های اخیر گزینه های مختلفی جهت تصدی استانداری گیلان مطرح شده اند و جریانات سیاسی مختلف سعی کرده اند تا گزینه مورد نظر خود را به وزارت کشور معرفی نمایند، اما اواسط شهریور بود که برخی از خبرها از تصمیم وزارت کشور جهت استفاده از یک  مدیر غیربومی به عنوان استاندار گیلان حکایت کرده اند. مصطفی سالاری استاندار بوشهر کسی بود که به عنوان استاندار احتمالی گیلان مطرح شد. به جز چند مخالفت پراکنده و نه چندان شدید، مخالفت گسترده ای از سوی جریانات مختلف سیاسی گیلان با انتصاب سالاری صورت نگرفت و این در شرایطی بود که کیوان محمدی رییس فعلی سازمان برنامه و بودجه گیلان و از چهره های نزدیک به مقام گیلانی دولت نیز از گزینه های جدی سکانداری استانداری گیلان بود. 

در روزهای اخیر حسن حق شناس نماینده اصلاح طلب مجلس هفتم نیز در کنار گزینه هایی همچون عبدالغفار شجاع، احمد حسینی و... به طور جدی تری مطرح شد، اما به نظر می رسد در بین این گزینه ها مصطفی سالاری شانس بیشتری جهت تصدی استانداری گیلان خواهد داشت و باید تا فردا منتظر ماند و دید که استاندار جدید گیلان در جلسه هیئت دولت تعیین خواهد شد یا همچنان گیلان روزهای آینده را بدون استاندار طی خواهد کرد.

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام