نماینده مردم آستانه‌اشرفیه: چاپ
مهم‌ترین سرمایه هر کشوری نیروی انسانی آن کشور است
1 مهر 96 - 21:47

گیلان آنلاین: نماینده مردم آستانه‌اشرفیه گفت: مهم‌ترین سرمایه هر کشوری نیروی انسانی آن کشور است و شما آینده‌سازان و مدیران این جامعه هستید و همه جامعه و معلمین انتظار دارند در این مسیر سربلند باشید

 

 

گیلان آنلاین:  ظهر امروز محمدحسین قربانی در مراسم نواختن زنگ ایثار و مقاومت در مدرسه شهید بهشتی اظهار گرد: متقارن شدن مهر امسال با آغاز ماه محرم اندکی آن را به نسبت سال‌های گذشته متفاوت کرده است اما چیزی که برایم جالب است حضور نوجوانان و جوانان در هیئت‌های مذهبی و عشق و ارادتی است که به امام حسین (ع) دارند و این نشانگر روحیه انقلابی گری و مقاومت عاشورایی است.

وی درباره وظیفه مهم آموزش‌وپرورش گفت: تعداد 19 میلیون انسان با وزارت آموزش‌وپرورش مرتبط هستند و بیش از 14 میلیون دانش آموزش را در خود جای‌داده است که سروسامان دادن این طیف از جمعیت نیازمند بصیرت و تلاش مضاعف است که الحمدالله این وظیفه به‌خوبی انجام می‌پذیرد.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی درباره وظیفه دانش آموزان افزود: امروزه دو گروه به شما دانش آموزان چشم دوخته‌اند. گروه اول خانواده‌هایشان هستند که با تلاش و پشتکار شبانه‌روزی سعی می‌کنند بهترین بستر برای رشد و تحصیل آن‌ها را فراهم نمایند و گروه دوم معلمین دلسوز هستند که با تلاش سعی در پرورش نیروهای پویا و انقلابی دارند.

وی در ادامه افزود: مهم‌ترین سرمایه هر کشوری نیروی انسانی آن کشور است و شما آینده‌سازان و مدیران این جامعه هستید و همه جامعه و معلمین انتظار دارند در این مسیر سربلند باشید و تنها وظیفه شما در این رابطه که مهم‌ترین آن نیز هست، مطالعه و باز مطالعه و درس خواندن همراه با احترام به معلمین و والدین است.

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام