مبین عشایر فوتبالیست آستارایی تنها نماینده گیلان در جام جهانی هند
1 مهر 96 - 23:35

گیلان آنلاین: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مرزی بندر آستارا گفت : «مبین عشایر» سنگربان آستارایی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران، به عنوان تنها نماینده استان گیلان در رقابت های جام جهانی هندوستان حضور دارد.

 

 

گیلان آنلاین: وحید خاصی پور در مصاحبه ی اظهار کرد : مسابقات جام جهانی فوتبال نوجوانان از تاریخ ۱۵ مهر ماه سالجاری به میزبانی کشور هندوستان برگزار می شود و تیم ملی جمهوری اسلامی ایران که مجوز حضور در این رقابت ها را کسب کرده است ، پس از برگزاری چندین اردو و مسابقه دوستانه در این مسابقات حضور می یابد.

وی ادامه داد : در همین راستا ، اردوی تدارکاتی تیم ملی از دوم مهرماه در هتل المپیک آغاز می شود تا این تیم پس از دو روز و در آخرین مرحله تمرینات از ۴ الی 10 مهر در اروپا و کشور اسپانیا دو دیدار دوستانه جهت آماده سازی نهایی برگزار کند.

خاصی پور با اشاره به اینکه مبین عشایر به همراه 20 بازیکن دیگر از سوی عباس چمنیان سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان به این اردو دعوت شده است، اضافه کرد : تیم ملی فوتبال نوجوانان در سال گذشته با دروازه بانی عشایر توانست در رقابت های قهرمانی آسیا بدرخشد و جواز حضور در رقابت های جام جهانی 2017 هندوستان را کسب کند.

 «مبین عشایر» متولد 1378 بندر مرزی آستارا و عضو تیم فوتبال بزرگسالان ملوان انزلی است و بنا به نظر هیئت فوتبال استان گیلان به عنوان بهترین بازیکن جوان استان در سال 95 انتخاب شد و مورد تجلیل مسئولان این هیات قرار گرفت.

 

منبع: ایسنا

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام