مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان: چاپ
بخش تولید و صنعت همواره متأثر از اثرات سایر بخش‌ها است
2 مهر 96 - 00:00

گیلان آنلاین: مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت:مشکلات و موانع موجود بر سر راه تولید و فعالیت اقتصادی باید مطرح شود تا راهکاری برای آنها اندیشیده شود

 

 

گیلان آنلاین:  احمد علی شهیدی، ضمن بیان تلاش‌های صورت گرفته در تقویت حوزه صنعت و معدن در گیلان گفت: بخش تولید و صنعت همواره متأثر از اثرات سایر بخش‌ها است .

وی افزود: حل کمبودها و ارتقاء نظام سلامت در جامعه، سلامت و امنیت جسمی و روانی فعالان عرصه تولید را فراهم می‌کند از سوی دیگر مهار و کنترل تورم می‌تواند علاوه بر ایجاد جو روانی مثبت در جامعه، انگیزه فعالان تولید را بیشتر از گذشته افزایش دهد .

شهیدی ادامه داد: معتقد هستیم مشکلات و موانع موجود بر سر راه تولید و فعالیت‌های اقتصادی باید مطرح شود تا راهکاری برای آنها اندیشیده شود اما می‌بایست تلاش‌هایی که در این راستا در حال انجام است را نادیده نگرفت .

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان در خصوص مشکلات واحدهای صنعتی خاطرنشان کرد: واحدها صنعتی با مشکلاتی مثل کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش، مشکلات و اختلافات موجود بین شرکاء، مسایل مدیریتی، عدم توانایی در فروش محصولات تولیدی و یا اصلاح ماشین آلات موجود  رو به رو  هستند .

وی با بیان مسایل موجود از این دست در صنایع مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی،گفت: برای حل مشکلات مختلف این واحدها طرح عارضه‌یابی که بصورت سراسری در کشور در حال اجرا است در گیلان نیز در حال فعالیت است.

 

منبع: ایسنا

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام