قایقران گیلانی تیم ملی روئینگ: چاپ
هدفم از بازگشت دوباره به تیم ملی قایقرانی، بازی های آسیایی جاکارتا است
2 مهر 96 - 00:00

گیلان آنلاین: قایقران گیلانی تیم ملی روئینگ گفت: در صورت استفاده از مربیان زبده در روئینگ، گیلان می تواند قهرمانان خوبی به تیم ملی ایران تحویل دهد.

 

 

گیلان آنلاین: حمیرا برزگر بابیان اینکه مهم‌ترین رقیب شان در مسابقات قهرمانی آسیا حریفان چینی بود اظهار کرد: در ماده چهار نفره تک پاروی سبک‌وزن بانوان موفق شدیم پس از تیم قدرتمند چین بالاتر از تایلند بر سکوی دوم آسیا بایستیم.

وی بابیان اینکه پس از وقفه‌ای یک‌ساله دوباره به قایقرانی بازگشته است، گفت: بدلیل سنگینی درس هایم و شرایط حساس دانشگاهی مجبور شدم یک سال از ورزش قهرمانی دور باشم لیکن دوباره باانگیزه‌ای مضاعف به قایقرانی بازگشتم و پس از چند ماه تمرین طاقت‌فرسا با دعوت به تیم ملی توانستم مدال نقره مسابقات قهرمانی آسیا را کسب کنم.

برزگر گفت: مهم‌ترین هدفم حضور موفق در بازی های آسیایی جاکارتا می‌باشد و می‌خواهم با تلاشی دوچندان در این مسابقات کسب مدال کنم. بزرگ‌ترین انگیزه‌ام برای بازگشت دوباره به تیم ملی همین بازی های آسیایی جاکارتا می‌باشد.

وی افزود: جیوگا سرمربی تیم ملی روئینگ ایران نقش بسزایی در نائب قهرمانی‌مان در آسیا داشته است و با توجه به کمبودهایی که تیم ملی دارد، نتایج درخشانی کسب کرده است. مسلما با حفظ این مربی می توانیم در بازی های آسیایی جاکارتا نیز نتایج درخشانی کسب کنیم.

قایقران گیلانی بابیان اینکه پس از بازگشت از مسابقات قهرمانی آسیا مورد تجلیل قرار گرفت بیان کرد: هر چند این تجلیل کمی دیر انجام شد لیکن برگزاری مراسم های این‌چنینی باعث افزایش انگیزه ورزشکاران می‌شود و امیدوارم در آینده نیز ادامه‌دار باشد.

وی در پایان با بیان اینکه گیلان از امکانات خوبی در قایقرانی برخوردار است، گفت: اگر مسئولین قایقرانی، مربیان زبده‌ای در ماده روئینگ به گیلان بیاورند به طور حتم در آینده قهرمانان خوبی از این خطه به تیم ملی تحویل خواهیم داد. گیلانی ها در رشته قایقرانی از استعداد بالایی برخوردارند و در صورت حمایت حرف‌های بیشتری برای گفتن خواهند داشت. موهبت بزرگ ورزش گیلان این است که مدیر کلی ورزشی در راس کار است و استاد رهنما بدلیل اینکه از جنس ورزش است مشکلات ورزشکاران را به‌خوبی می‌شناسد و همواره سعی در رفع آن دارد.

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام