خبری خوش برای بازنشستگان کشوری
23 مهر 96 - 23:36

گیلان آنلاین: مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از یکسان سازی تمام فیش‌های حقوقی بازنشستگان تحت پوشش این صندوق در سراسر کشور خبر داد.

 

 

 

گیلان آنلاین: حسین بخشی زاده، در کارگاه آموزشی «آشنایی با سیستم پرداخت مستقیم حقوق برای دستگاه های بزرگ اجرایی در استان تهران»، اظهار داشت: با توجه به اینکه فیش های حقوقی بازنشستگان با فیش های حقوقی که توسط دستگاه های اجرایی توسط این صندوق صادر می شود، متفاوت است، از تیرماه امسال نسبت به طراحی مجدد سامانه پرداخت مستقیم حقوق اقدام شد.

 وی گفت: تغییرات ایجاد شده در سامانه پرداخت مستقیم حقوق بازنشستگان کشوری، از مهرماه امسال نهایی شده و کلیه دستگاه های اجرایی سراسر کشور از آبان ماه سال جاری، در صورتیکه نسبت به بارگذاری ریز اطلاعات بدهی اقساط وام در سامانه اقدام کرده باشند، می توانند نسبت به صدور همزمان فیش حقوق مطابق با کسورات بازنشستگان خود در سامانه پرداخت مستقیم حقوق اقدام کنند.

بخشی زاده تاکید کرد: با اجرای این طرح و تغییرات و بروزرسانی سامانه پرداخت مستقیم حقوق، کلیه فیش های حقوقی بازنشستگان کشوری در سراسر کشور یکسان خواهد شد.

وی تصریح کرد: تمامی دستگاه های اجرایی می توانند تمام اطلاعات اقساط وام و مانده اقساط وام بازنشستگان خود را در سایت وارد کرده و در پایان هر ماه این اطلاعات در فیش حقوقی و سیستم پرداخت مستقیم حقوق به صورت هماهنگ اعمال می شود.

بخشی زاده یادآور شد: ارسال ریز بدهی ها مثل اقساط وام، کد ملی، اضافات و کسورات حقوق به صورت یکجا قابل انجام است در حالیکه تا پیش از این، اطلاعات لازم، در قالب دو -فایل جداگانه برای صندوق بازنشستگی کشوری ارسال می شد.

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام