حکم وزیر ارشاد برای همسر رئیس دفتر رئیس جمهور +عکس
24 مهر 96 - 12:54

گیلان آنلاین: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکامی جداگانه مشاوران وزیر در امور اجتماعی و امور بانوان را منصوب کرد.

 

 

 

گیلان آنلاین: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکامی جداگانه مشاوران وزیر در امور اجتماعی و امور بانوان را منصوب کرد.


 به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی جداگانه پروین داد اندیش را به عنوان مشاور وزیر در امور اجتماعی منصوب کرد.
 
به گزارش صراط، پروین داداندیش همسر محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور است.
 
http://www.seratnews.ir/files/fa/news/1396/7/24/426653_383.jpg
 
در این حکم خطاب به داد اندیش آمده است:

«نظر به شایستگی و تجارب ارزشمند سرکارعالی در حوزه امور اجتماعی، به موجب این حکم به عنوان مشاور وزیر در امور اجتماعی منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال در ارائه نقطه نظرات سازنده و به هنگام با هدف ارتقای کیفیت خدمت رسانی موفق و موید باشید».

همچنین در حکم جداگانه دیگری از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرضیه مرآت نیا نیز به عنوان مشاور وزیر در امور بانوان منصوب شد.

در این حکم خطاب به مرآت نیا آمده است:

«نظر به شایستگی و تجارب ارزشمند سرکارعالی در حوزه امور بانوان، به موجب این حکم به عنوان مشاور وزیر در امور بانوان منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال در ارائه نقطه نظرات سازنده و به هنگام با هدف ارتقای کیفیت خدمت رسانی، موفق و موید باشید.

بنا براین گزارش پیش از این داداندیش به عنوان مشاور وزیر در امور بانوان مشغول به فعالیت بوده و مرضیه مرات نیا نیز از کارشناسان با سابقه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که سابقه دبیری چند جشنواره را در کارنامه خود دارد.
 
منبع: مهر
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام