عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی: چاپ
جذب پرستار موردنیاز بیمارستان‌ها اولویت دولت باشد
25 مهر 96 - 16:31

گیلان آنلاین: جذب پرستار موردنیاز کشور نیازمند صدور مجوز استخدامی دولت است و باید جذب پرستار موردنیاز بیمارستان‌ها اولویت دولت باشد.

 

 

 

گیلان آنلاین: ذبیح نیکفر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سیاهکل با اشاره به کمبود پرستار در کشور اظهار کرد: در تأمین نیروی انسانی بیمارستان‌ها و در راستای حوزه سلامت مشکلاتی وجود دارد.

وی بابیان اینکه سازمان امور استخدامی باید برای تأمین نیروی بیمارستانی ردیف و مجوز لازم را صادر کند، افزود: مجوزها تأمین و جذب نیروی نیازمند فراهم شدن بودجه و اعتبارات خاص است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضعف دولت در حوزه تأمین بودجه و هزینه‌های استخدامی گفت: باوجود تنگناهای اقتصادی دولت صدور مجوز برای استخدام به‌راحتی انجام نمی‌شود.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت باید پیش‌بینی‌ها لازم را در راستای تأمین نیروی بیمارستانی داشته باشد، خاطرنشان کرد: امیدواریم با توجه به کمبودهای ملموس در حوزه پرستاران استخدام این مورد انجام شود و از رنج بسیار پرستاران در بیمارستان‌ها کاسته شود.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید در بیمارستان‌ها پرستاران به‌اندازه کافی وجود داشته و بحث درمان را پیگیری کنند، تصریح کرد: سلامتی انسان‌ها برای ما بسیار حائز اهمیت است و حتماً جذب پرستاران در حد نیاز باید از اولویت‌های دولت باشد.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام