رئیس شورای اسلامی شهر رشت: چاپ
توسعه و بهره‌مندی از ظرفیت‌های گردشگری در رشت از برنامه‌های شورای پنجم است
26 مهر 96 - 15:21

گیلان آنلاین: جمعیت شهر رشت در مواردی به یک میلیون و 100 هزار نفر در روز می‌رسد.

 

 

 

گیلان آنلاین: رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: در حوزه اقتصاد شهری به‌دنبال توسعه و بهره‌مندی از ظرفیت‌های صنعت گردشگری در رشت هستیم و خوشبختانه شخص استاندار نیز چنین دیدگاهی دارد.

امیرحسین علوی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم ، با بیان اینکه جمعیت شهر رشت حدود نیمی از جمعیت استان گیلان را تشکیل می‌دهد اظهار داشت: جمعیت شهر رشت در مواردی به یک میلیون و 100 هزار نفر در روز می‌رسد.

وی با بیان اینکه شهر مرکزی استان گیلان می‌تواند مرکز تحولات و سیاستگذاری‌های استان نیز باشد گفت: هدف شورای پنجم بالاتر از نظارت بر شهرداری و ارائه طرح‌های معمولی است و لازمه تحقق این امر برقراری و حفظ تعامل با دستگاه‌های مختلف است.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به برنامه‌های آینده شورای اسلامی شهر رشت عنوان داشت: ارائه و تدوین برنامه چهار‌ساله توسط شهردار رشت و اجرای آن با همکاری و نظارت شورای شهر در دستور کار شورا قرار دارد.

وی با تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی و تشکیل شبکه منظم و منسجم در راستای توسعه شهر رشت افزود: در حوزه اقتصاد شهری به‌دنبال توسعه و بهره‌مندی از ظرفیت‌های صنعت گردشگری در رشت هستیم و خوشبختانه شخص استاندار نیز چنین دیدگاهی دارد.

علوی با اعلام اینکه مراحل ثبت تالاب عینک در کنوانسیون رامسر و شهر رشت به‌عنوان شهر تالابی انجام شده است عنوان داشت: خوشبختانه تمام مدارک در موعد مقرر و مطابق با مفاد کنوانسیون رامسر آماده و در اختیار سازمان محیط زیست قرار گرفته است.

وی با اشاره به حواشی نامه سرپرست سابق شهرداری رشت به خودش و درخواست جهت تملک یک واحد مسکونی گفت: عمل وی عملی اشتباه بود و چنین واگذاری و اقدامی نیز صورت نپذیرفته و در حال حاضر شهردار رشت در آن منزل مسکونی ساکن است. / تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام