نماینده مردم رودبار: چاپ
حقوق معوقه پرستاران مربوط به‌اضافه و نظام نوین آن‌ها است
17 آبان 96 - 18:22

گیلان آنلاین: پرداخت حقوق این عزیزان سر هرماه صورت گرفته و در رابطه با پرداخت اضافه‌کار و نظام نوین که برای پرستاران در نظر گرفته‌شده این موضوع را ما هم جدی گرفتیم.

 

 

 

گیلان آنلاین: منوچهر جمالی امروز در نشست خبری بابیان اینکه یک‌بخشی از مسمومیت‌های دارویی مربوطه به کودکان است اظهار کرد: دلیل مبتلا شدن کودکان به مسمومیت دارویی استفاده از داروهای بزرگ‌سالان است که در دسترس آن‌ها بوده و آن‌ها از روی کنجکاوی از آن استفاده می‌کنند و مقداری خطرآفرین است.

وی با اشاره به بحث خودکشی با مسمومیت دارویی افزود: یکی از دلایل خودکشی برمی‌گردد به مشکلات اجتماعی که افراد در شرایط روحی و روانی خاص قرار می‌گیرند و دست به این کار می‌زنند.

 جمالی بیان کرد: تمامی مردم و همه قوا و کل کشور باید تلاش بکنیم تا بحث‌های اشتغال، ازدواج، تسهیلات و مسکن را حل کنیم.

وی افزود: باید به حدی کارکنیم که آن بخشی از مردم که تصمیم به چنین کار خطرناکی می‌گیرند دیگر کمرنگ و کمتر شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان خانه ملت بیان کرد: بخشی از داروهایی که بیماران ما استفاده می‌کنند دز درمانی آن‌ها با دز مسمومیت آن‌ها فاصله زیادی ندارد و اگر قرار باشد در دز مصرفی‌شان کنترل، دقت و مراجعه به‌موقع نشود مسمومیت ایجاد می‌کند.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه معوقه پرستاران مربوط به‌اضافه و نظام نوین آن‌ها است گفت: پرداخت حقوق این عزیزان سر هرماه صورت گرفته و در رابطه با پرداخت اضافه‌کار و نظام نوین که برای پرستاران در نظر گرفته‌شده این موضوع را ما هم جدی گرفتیم.

جمالی بیان کرد: در رابطه با مطالبات وزارت بهداشت و تعهداتی که دولت در رابطه با وزارت و انجام طرح تحول نظام سلامت داده بود که آن مطالبات دریافت نشده و مطالباتی را که هم بیمارستان‌ها از بیمه‌ها دارند هنوز دریافت نشده و بحث طولانی در این بخش شد که امیدوارم گره‌گشایی در این بخش صورت بگیرد.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام