گل‌گهر سیرجان از جادوگر استفاده می‌کند؟
20 آبان 96 - 00:20

گیلان آنلاین: به هیچ عنوان جادو و جادوگری را قبول نداشته و ندارم. من به خدا ایمان دارم و تنها چیزی که برای پیروزی به آن توسل می‌کنم.

 

 

 

گیلان آنلاین: وینگو بگوویچ سرمربی گل گهر در بخشی از مصاحبه خود با قانون گفت: به هیچ عنوان جادو و جادوگری را قبول نداشته و ندارم. من به خدا ایمان دارم و تنها چیزی که برای پیروزی به آن توسل می‌کنم، درد دل با خدا و توکل کردن به پروردگارم است. از نظر من جادو پدیده‌ای مسخره و غیر واقعی است و نمی‌تواند در دنیای فوتبال به ویژه فوتبال حرفه‌ای جایی داشته باشد.

معتقدید تیم شمادر بازی هفته قبل مقابل خونه به خونه از جادو و طلسم شکنی استفاده نکرده است؟


اطمینان دارم که این‌گونه است؛ تا جایی که من در جریان هستم. شاید این قبیل رفتارها از سوی هر کس دیگری انجام شده باشد و مدرک و سندی هم موجود باشد اما من به هیچ عنوان از آن مطلع نبوده و نیستم. نمی‌دانم چرا همه از من درباره این اتفاق سوال می‌کنند! البته سوال اصلی من از همه کسانی که بیان می‌کنند گل‌گهر از جادو استفاده کرده، این است که اگر جادو جواب می‌داد و تیم ما حریف را جادو کرده بود، باید حداقل می‌توانستیم موقعیت‌هایی که داشتیم را تبدیل به گل کنیم یا خیر؟ فیلم بازی را که ببینید، متوجه می‌شوید که تیم گل گهر چقدر بهتر از خونه به خونه بازی کرد و چندین و چند موقعیت را از دست داد. بیان چنین حرف‌هایی از نظر من خنده‌دار است. چون نمی‌توانم بپذیرم چیزی به اسم جادو وجود داشته باشد.

 

 

منبع: فردا

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام