استاندار گیلان: چاپ
ساختار توسعه استان در مسیر اهداف توسعه است/ نیازمند 1500 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه‌ها هستیم
20 آبان 96 - 15:58

گیلان آنلاین: برای تکمیل پروژه‌های عمرانی نیازمند 1500 میلیارد تومان اعتبار هستیم.

 

 

 

گیلان آنلاین: مصطفی سالاری امروز در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان گیلان به توسعه برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در گیلان اشاره داشت و اظهار کرد: ساختاری طراحی‌شده استانداری در راستای توسعه استان است و برنامه‌های راهبردی گیلان در اهداف مشخص تدوین‌شده است.

وی بابیان اینکه نقشه راه و مبنا باید در مسیر برنامه‌ریزی‌های تدوین‌شده باشد، افزود: در گردشگری، توسعه صادرات دریا محور، زیرساخت‌ها و در بحث تأمین آب شرب و دیگر موارد توسعه‌ای باید همه دستگاه‌ها توجه به برنامه توسعه محور را مدنظر قرار دهند.

استاندار گیلان با اشاره به مشکلات استان در مسیر توسعه و نیازمندی گیلان به حمایت‌های بیش‌ازپیش دولت، گفت: دغدغه نمایندگان مردم در مجلس از زبان مردم به‌حق است گرچه در طول دو ماهی که در استان گیلان خدمت‌رسانی می‌کنم دغدغه‌های امروز با گذشته کمی متفاوت به نظر می‌رسید.

نماینده عالی دولت در استان بابیان اینکه تاکنون با مراجعه به سازمان برنامه‌وبودجه دست‌خالی برنگشته‌ام، خاطرنشان کرد: دست‌خالی از حضور نوبخت برنگشته‌ام و تاکنون 795 میلیارد تومان در اجرای تصمیمات سفر رئیس‌جمهور و قول‌هایی که در سفرهای مختلف انجام‌شده اعتبار جذب گیلان شده است.

سالاری بابیان اینکه مشکلات و مطالبات مطرح‌شده در شورای برنامه‌ریزی بیشترشان مربوط به بالای 20 سال است، افزود: تکمیل پروژه‌های عمرانی در گیلان نیازمند تسریع در اجرا هستند و شورای توسعه اشتغال استان از سازمان برنامه‌وبودجه در این رابطه کمک خواهد گرفت.

وی با اعلام اینکه برای تکمیل پروژه‌های استان نیازمند 1500 میلیارد تومان اعتبار هستیم، گفت: پیگیری‌ها در استان برای جذب اعتبارات خوب است و نمایندگان هم باید کمک کنند تا هر چه که به مردم قول داده‌شده عملیاتی شود.

 

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام