تعداد مصدومان اولیه زلزله غرب ایران اعلام شد
21 آبان 96 - 00:00

گیلان آنلاین: سرپرست سازمان اورژانس کشور تعداد مصدومان اولیه زلزله غرب ایران را اعلام کرد.

 

 

 

گیلان آنلاین: سرپرست سازمان اورژانس کشور تعداد مصدومان اولیه زلزله غرب ایران را اعلام کرد.

 پیرحسین کولیوند با اشاره با مصدومان زلزله در کرمانشاه اظهار داشت: تاکنون این زلزله 14 مصدوم داشته است.

سرپرست سازمان اورژانس کشور ادامه داد: همچنین دو نفر در ارومیه، 10 نفر در سنندج، یک نفر در شوش و یک نفر در ایلام مصدوم شده اند.

کولیوند تصریح کرد: تیم‌های پشتیبان وزارت بهداشت و اورژانس از استانهای همدان و ایلام به کرمانشاه اعزام شدند و مراکز درمانی استانهای همدان، کردستان و مرکزی، آماده پذیرش مصدومان احتمالی زلزله هستند

هموطنان خط تلفن 112 را اشغال نکنند

همچنین مرتضی سلیمی - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر نیز با اشاره به وقوع زمین لرزه ای به بزرگی 7.2 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) در کرمانشاه اظهارداشت: نیروهای هلال احمر در مناطق زلزله زده در آماده باش کامل هستند.

وی با بیان اینکه مدت زمان لرزش به قدری بود که زمین لرزه در برخی استان‌های مرکزی، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، بوشهر و خوزستان احساس شده است، عنوان کرد: نیروهای امدادی هلال احمر در مناطقی که زمین لرزه احساس شده است در حالت آماده باش کامل به سر می برند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از هموطنان در مناطقی که زمین لرزه احساس شده است خواست تا ضمن حفظ خونسردی و آرامش خود از اشغال کردن خط 112 خودداری کنند تا امدادرسانی ها با مشکل و اختلال مواجه نشود.

ساعت 21  و 48 دقیقه امروز(یکشنبه) زمین لرزه ای به بزرگی 7.2 در مقیاس امواج درونی زمین(ریشتر) استان کرمانشاه حوالی ازگله را لرزاند.

 

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام